До Києва прибув радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон. Як повідомило у мікроблозі twitter Посольство США в Україні, приїзд посла Болтона підкреслює підтримку Сполученими Штатами суверенітету і територіальної цілісності України та її євроатлантичного шляху.
Як наголошують у Посольстві США в Україні, радник із питань нацбезпеки сподівається на продуктивні зустрічі з українськими посадовцями.
Перед приїздом до Києва Джон Болтон повідомив у twitter про те, що під час саміту G7 у Біарріці президент США Дональд Трамп мав низку продуктивних зустрічей. «Я з нетерпінням чекаю зустрічі з нашими партнерами в Києві, – підкреслив радник з питань нацбезпеки. – Ми підтримуємо зусилля і бачення Президента Зеленського щодо реформ задля створення сильнішої та заможнішої України».
Фото: AFP

