ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вперше за часи новітньої історії України проведено випробування ступеня ракети-носія

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Серпня 2019, 10:05 0

23 серпня, напередодні 28-ї річниці Незалежності нашої країни, вперше за часи її новітньої історії, були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому− відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроєктований КБ «Південне» та виготовлений на Південмаші. Про це повідомляє у Facebook Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля».

− Це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4» − саме він буде працювати безпосередньо в космосі та виводити супутники в цільову точку.

Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п’ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ «Південне», − йдеться у повідомленні.

Зазначається, що випробування визнано успішними. По закінченню проведення всього обсягу випробувань буде представлено більш детальний звіт.

До складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка