ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Щоб виготовляти БТР-4, потрібен якісний метал

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Серпня 2019, 19:03 5

Про це заявив заступник начальника управління військових представництв Міністерства оборони України полковник Дмитро Колесник під час брифінгу в АрміяInform.

– Спільним рішенням між Державним підприємством «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» (ДП «ХКБМ») та Міністерством оборони України для прийняття остаточного рішення щодо можливості використання броні Miilux було документально затверджено виготовлення ХКБМ двох одиниць БТР-4 із корпусами з фінської бронесталі Miilux-500. На сьогодні ці дві машини досі не виготовлено. Адже 30 тонн бронесталі Miilux-500, які нині знаходяться на території харківського підприємства, не відповідають броньовій відомості.

Будь-який виріб озброєння та військової техніки – чи то БТР, чи танк виготовляється за документацією генерального конструктора. У даному випадку документацію на БТР-4 розробляло саме ж ДП «ХКБМ». І у броньову відомість були внесені показники хімічного складу цієї броні, є там і Miilux-500. Хімічні показники наявної броні нижчі ніж ті, що заклав конструктор у броньову відомість.

Комісії, які працювали на підприємстві з цього приводу, виявили, що не всі листи броні відповідно промарковані, на деяких присутнє подвійне маркування, а на деяких його взагалі немає.

І ще одне, як правило, виробники бронетехніки намагаються закуповувати метал однієї плавки. А у партії, яка знаходиться на ДП «ХКБМ» –16 різних плавок.

Вихід із цієї ситуації є – треба закупити якісний метал у цього ж виробника. Адже контракт був укладений ще  2016 року, і з того часу в інтересах Міноборони не виготовлено жодної машини.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка