ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Апеляції шести військових моряків відхилено

Новини
16 Серпня 2019, 17:30
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Апеляційна інстанція Московського міського суду сьогодні розглянула апеляційні скарги адвокатів військовополонених моряків на продовження їм терміну ув’язнення. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі Faсebook адвокат моряків Микола Полозов.

Апеляційні скарги розглядалися стосовно першої групи шести моряків: Михайла Власюка, Сергія Попова, Андрія Драча, Богдана Головаша, Дениса Гриценка, Вячеслава Зінченка. За клопотанням прокурора засідання проходило у закритому режимі, після чого консулів України, іноземних дипломатів, небайдужих громадян та представників преси, що прийшли підтримати військовополонених моряків, видалили із зали суду.

«Стороною захисту було заявлено про необхідність виконання наказу Міжнародного трибуналу ООН з морського права, а також про порушення норм міжнародного гуманітарного права, зокрема Женевської конвенції 1949 року «Про поводження з військовополоненими», в частині умов утримування військових моряків. Позиція слідчого та прокурора була наступною: «Підстави за якими було обрано та продовжено запобіжний захід, не змінилися та не були скасовані».

 За словами Миколи Полозова, дана позиція повністю задовольнила суддю З. Задорожню, котра залишила постанову Лефортовського районного суду без змін, а апеляційні скарги захисту без задоволення.

Кореспондент АрміяInform

«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Оператор розвідувального БПЛА

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Старший механік-водій

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Головний сержант, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Лікар-невропатолог (військова служба)

до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України