ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Окупантам платитимуть більше за кожен збитий український дрон — розвідка

Новини Новини світу та України
15 Серпня 2019, 15:30
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Фото: playtech.ro

Командування російсько-окупаційних військ збільшило грошову винагороду бойовикам на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей за збиття українських безпілотників.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

– Окупанти збільшили грошову винагороду за збиття безпілотних літальних апаратів Об’єднаних сил. У зв’язку з цим зросла кількість випадків доповідей російському командуванню підлеглими неправдивої інформації для отримання грошової винагороди за нібито «виявлення польотів та фактів збиття безпілотних літальних апаратів Об’єднаних сил» з наданням для підтвердження елементів раніше збитих зразків або пошкоджених власних, – поінформував Гуцуляк.


З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон
З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон

Оператори БПЛА 425-го штурмового полку «Скеля» взяли в полон окупанта, який потрапив на війну з російської тюрми, де сидів за крадіжку велосипеда.

«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника
«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника

Бійці «Сталевого кордону» продовжують завдавати відчутних втрат російським окупаційним силам на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.

Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС
Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС

Прокурори у Верховному Суді відстояли законність вироку 58-річному жителю Запоріжжя, засудженому за державну зраду.

Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів
Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів

Під ворожим ударом опинився склад ЮНІСЕФ, де зберігалася гуманітарна допомога для українських дітей і сімей, які постраждали від війни.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

RobotaUa Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

WorkUa Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Радіотелефоніст-зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

ПУБЛІКАЦІЇ