ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Антиукраїнський член ОБСЄ виїхав із країни

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2019, 17:04

Член ОБСЄ Микола Алексеєв підтримав російське вторгнення і залишив Україну

Міністерство закордонних справ України повідомило, що член місії ОБСЄ Микола Алексеєв, який висловлював підтримку російського вторгнення на Донбас, уже покинув Україну. За інформацією «Радіо Свобода», яке подавало запит до МЗС щодо цього російського громадянина, керівництво ОБСЄ досить швидко відреагувало на питання про «зухвалу антиукраїнську риторику» члена Спільної моніторингової місії.

Міністерство закордонних справ нагадало, що члени СММ ОБСЄ мають дипломатичні картки та користуються імунітетом, проте «главою місії було вжито відповідних заходів, а М. Алексеєв залишив територію України».

Нагадаємо, що про висловлювання Алексеєва стало широко відомо після того, як 9 серпня телеканал «1+1» оприлюднив матеріал про цього члена Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, громадянина Росії. Тележурналісти з’ясували, що він не лише висловлював у соцмережах антиукраїнські, агресивні погляди, але й закликав до насильства, підтримував сторону гібрідно-російських сил на Донбасі.

Фото: Маріан Кушнір / Радіо Свобода

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Знищили російську колону під Гуляйполем, робот проти танка, розрив російського мародера: стрім
Знищили російську колону під Гуляйполем, робот проти танка, розрив російського мародера: стрім

Нещодавно в цьому районі окупанти намагалися атакувати малою піхотною групою, а цього разу вирішили штурмувати вже бронеколоною.

Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для контрактників «18–24»
Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для контрактників «18–24»

Президент України Володимир Зеленський підписав закон 4782-IX, який гарантує 12-місячну відстрочку від мобілізації для підписантів «Контракт 18–24».

У Резерв+ тепер можна спланувати візит до ТЦК
У Резерв+ тепер можна спланувати візит до ТЦК

Військовозобов’язані, призовники та резервісти відтепер можуть спланувати візит до територіальних центрів комплектування через мобільний застосунок Резерв+.

Агенти рф підпалили релейні шафи Укрзалізниці й отримали 15 років тюрми
Агенти рф підпалили релейні шафи Укрзалізниці й отримали 15 років тюрми

Двоє російських агентів, які підпалювали релейні шафи Укрзалізниці на Вінниччині, отримали 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Вибухівка та автомат краще, ніж автомат: ворожих штурмовиків спочатку завалили, а потім дострелили
Вибухівка та автомат краще, ніж автомат: ворожих штурмовиків спочатку завалили, а потім дострелили

Бійці 2-го батальйону 101-ї бригади охорони Генштабу імені генерал-полковника Генадія Воробйова ліквідували схованку російської піхоти.

На східному напрямку загинув Герой України, командир 39-ї бригади тактичної авіації Олександр Довгач
На східному напрямку загинув Герой України, командир 39-ї бригади тактичної авіації Олександр Довгач

Вдень 9 березня під час виконання бойового завдання загинув полковник Олександр Довгач — командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Офіцер-психолог

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Бухгалтер (2 кат.)

від 21000 до 25000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

--- ---