На важливості інтенсивної та якісної підготовки курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба акцентував увагу на брифінгу командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.
— Були такі роки, коли льотчики-курсанти випускались практично без льотної практики, – зауважив генерал-полковник. – Нині ж усе змінилось. Випускник приходить до військової частини підготовлений для виконання бойових завдань як удень, так і вночі, має класну кваліфікацію «військовий льотчик 3-го класу». А загалом інтенсивність підготовки захисників неба, маю на увазі не лише авіацію, а й підготовку підрозділів зенітних ракетних та радіотехнічних військ, із початку російської агресії зросла в 3-4 рази.
До того ж, цьогоріч Харківський Національний університет Повітряних Сил знову піднявся у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України на 27 позицій та посів 49 місце серед 240 найкращих вишів України.
Фото: Повітряне командування «Центр»

