ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десантники 80-ї для громадян Львівщини провели День відкритих дверей

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Серпня 2019, 16:25 0

Сьогодні, 1 серпня, у 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, що дислокується у Львові, завітали громадяни призовного віку та потенційні кандидати на військову службу за контрактом зі всіх районів Львівської області. Цей захід відбувся у рамках військово-патріотичного виховання молоді, з метою формування у громадян почуття патріотизму, підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України, зокрема в елітних підрозділах ДШВ. Ознайомитися із життєдіяльністю львівських десантників загалом прибули близько семисот краян.

– Нині ми проводимо День відкритих дверей для громадян, які можуть стати потенційними військовослужбовцями-контрактниками нашої частини, – зазначив командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак. – Цей захід відбувається спільно із Львівським обласним військовим комісаріатом з метою популяризації військової служби, зокрема у нашій частині. І як ми бачимо, до нас приїхала не лише молодь, а й старші люди, як чоловіки так і жінки, які можуть укласти контракт.

Розпочались заходи у клубі частини, де прибулих поділили на оглядові групи та призначили їм військовослужбовців-гідів.

Ознайомитися із життєдіяльністю львівських десантників міг кожен бажаючий
Знайомство із усім спектром підготовки військовослужбовців до стрибків з парашутом

Відвідувачі мали нагоду  побувати у сучасному гуртожитку покращеного планування. У парку бойових машин вони оглянули зразки бойової техніки, яка перебуває на озброєнні у львівських десантників. Також відвідали повітряно-десантний комплекс, де ознайомилися з усім спектром підготовки військовослужбовців до стрибків з парашутом та мали змогу на собі випробувати елементи парашутної підготовки. А біля спортивного залу десантники облаштували майданчик, де продемонстрували свої уміння з рукопашного бою.

Гості 80-ї ОДШБр ознайомились і з історією військової частини, яка брала участь у низці миротворчих місій на території інших держав, а з перших днів російської агресії проти України захищає східні кордони нашої держави. Представники ж фінансової служби бригади розповіли присутнім про те, яка заробітна плата чекає на тих, хто укладе із частиною контракт.

І на завершення цього заходу родзинкою стало те, що кожен, кому сподобалося у львівських десантників, зміг отримати погоджувальний лист від командування частини для оформлення документів щодо підписання угоди на військову службу за контрактом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram