ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві учасникам АТО виділили 35 квартир

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Липня 2019, 16:47 4

У Дарницькому районі Києва у новому житловому будинку КМДА виділила 35 квартир для учасників АТО.

У вересні планують виділити ще 106 квартир. Спільно з Радою ветеранів АТО міська влада працює над забезпеченням житлом учасників антитерористичної операції. Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час церемонії вручення ключів від квартир у новому житловому будинку в Дарницькому районі. Загалом у цьому будинку виділено 35 квартир для учасників АТО. Житло, яке придбав Департамент будівництва та житлового забезпечення за кошти міського бюджету в 2016 та 2018 роках, повідомляє Офіційний портал Києва. У всіх квартирах зроблено косметичний ремонт, встановлено сантехніку, електроплити, проведена електропроводка та встановлена електрофурнітура, індивідуальні лічильники. Будинок із квартирами для учасників АТО відповідає сучасним стандартам енергоефективності, утеплений, із енергоощадними металопластиковими вікнами.

 У подвір’ї облаштовано дитячий майданчик, гостьові автостоянки, проведено благоустрій прибудинкової території та асфальтування під’їзних шляхів і частини вулиці. Проведено нові інженерні комунікації, до яких підключено багатоповерхівку. Також новий будинок має безбар’єрний доступ для маломобільних мешканців і відвідувачів, облаштовані пандуси. На квартирному обліку в пільговій черзі на отримання житла перебуває 3283 сім’ї та одиноких громадян – учасників АТО.

У 2017-2019 роках для поліпшення житлових умов учасників АТО (зокрема, що мають інвалідність). Департамент будівництва та житлового забезпечення передав райдержадміністраціям 280 квартир, придбаних за кошти міського бюджету. Також Вячеслав Непоп повідомив, що вже у вересні будуть передані ключі від нових 106 квартир.

  Протягом двох років буде добудовано житловий будинок на бульварі Кольцова, там передбачено виділити 388 квартир для учасників АТО. Також у Києві працює програма 50/50, яка допомагає учасникам бойових дій у поліпшенні житлових умов. Зокрема, за цією програмою у Солом’янському районі будують житловий комплекс, у якому передбачено більше 200 квартир для учасників АТО. Крім того, у Голосіївському районі планують збудувати житловий комплекс, у якому також буде передбачено житло для учасників АТО.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист