ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Invictus Games-2020»: 166 учасників АТО/ООС взяли участь у спортивних тестуваннях в Києві

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Липня 2019, 16:19 1

Сьогодні, 27 липня, на фондах Центрального спортивного клубу Збройних Сил у Києві відбулися спортивні тестування у рамках відбору збірної України на «Ігри Нескорених» 2020 року в голландській Гаазі.

— Проєкт «Ігри Нескорених» набирає обертів в Україні, з кожним роком все більше учасників бажають провести соціальну та психологічну реабілітацію засобами фізичної культури і спорту, — розповів начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов. Він побажав учасникам продемонструвати кращі спортивні результати.

Загалом у столичних тестуваннях взяли участь 166 учасників бойових дій.

— Це все відбувається для того, щоб ви перемогли в собі страхи та відчували себе переможцями. Переконана: кожен із вас уже є частиною команди України, яка готова захищати честь нашої держави на спортивних змаганнях, — звернулася до учасників заходу віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Слід нагадати, що в 2019 році за рекомендацією міжнародної Фундації «Ігор Нескорених» Організаційний комітет «Ігор Нескорених» в Україні змінив критерії відбору, надавши головне значення не спортивним результатами, а мотивації учасників і потенційному впливу участі в Іграх на їхню реабілітацію. Тож, крім спортивних випробувань,учасників чекає кілька етапів співбесід із представниками організаційного комітету на спортивних тестуваннях та майбутніх національних Іграх.

За підсумками спортивних тестувань у Києві, Львові та Одесі всі учасники будуть запрошені на національні «Ігри Нескорених» до Києва у вересні цього року. Після завершення національних ігор буде сформований склад збірної України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Спорт