ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вже скоро турнір на Кубок Героїв спецпризначення!

Анонс Новини Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2019, 15:36

26 та 27 липня на Центральному міському стадіоні міста Вінниця 5 команд змагатимуться за звання найкращої. Так, 26 липня з 10 до 18 години військовослужбовці Сил спеціального призначення з Очакова, Хмельницького, Кропивницького, Бердичева та команда представників Штабу ССО виборюватимуть право взяти участь у фіналі змагань.

Наступного дня, 27 липня, о 10 годині розпочнеться авіашоу, під час якого спецпризначенці десантуватимуться з вертольота на стадіон у повному екіпіруванні. Тоді ж усі охочі зможуть ознайомитися і з виставкою зброї.

Після розважальних заходів глядачі побачать фінальний матч на визначення володаря Кубка Героїв спецпризначення та товариський матч між національною збірною України з футболу «Ветеран» та збірною Сил спеціальних операцій країн-членів НАТО (Великої Британії, Канади, США, Литви). Планується, що на турнір прибудуть Командувач Сил спеціальних операцій генерал-лейтенант Ігор Луньов, а також посли Канади, США, Литви та Великої Британії в Україні.

– Цього року наш турнір ювілейний, – розповідає організатор заходу Анатолій Слівінський, голова Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», – ми проводимо його вже п’ятий рік поспіль. Перші змагання пройшли в 2015-му і були організовані здебільшого для психологічної реабілітації і відпочинку військовослужбовців. Тоді команди на 4 дні турніру прибували прямо з передової. Зараз команди готуються завчасно, боротьба за звання переможця завзята – кожен намагається здобути Кубок.

Варто зазначити, що три роки поспіль Кубок переможця здобував окремий полк спецпризначення з Кропивницького. За умовами турніру, Кубок назавжди залишився у кропивничан. Минулого року вже новий Кубок вирушив до бердичівських  спецпризначенців.

Оксана Уретій, АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго
Українські військові взяли участь у меморіальному забігу Soldier Field 10 у Чикаго

У Чикаго українські військовослужбовці та ветерани разом з американськими побратимами долучилися до меморіального забігу Soldier Field 10.

«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн
«Орєшнік», «Циркони» та балістика: комбінована атака на Київ коштувала росіянам $361 млн

Масована повітряна атака на Київ 24 травня коштувала росіянам близько $361,2 млн (понад 15 млрд грн). Це орієнтовна вартість ракет різних типів та безпілотників

«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції
«Кожен виїзд та заїзд — ціла спецоперація»: як «Мурзік» доставляє провізію на позиції

Юрій на псевдо «Мурзік» раніше працював слюсарем-автомеханіком, а тепер доставляє особовий склад і провізію на бойові позиції.

Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку
Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку

Бійці підрозділу «Стрікс» врятували собаку, яка заплуталась в антидроновій сітці.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед
На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні
Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні

Унаслідок російського удару по Україні у ніч на 24 травня постраждало близько 100 людей, ще чотири загинули.

ВАКАНСІЇ
Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

контракт служба ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Оператор РЛС / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Водій категорії C, D (військова техніка)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець, ІТ-фахівець

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

--- ---