ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У радіостанції Aselsan запроваджено режим DMR

Новини Озброєння та військова техніка
18 Липня 2019, 15:21
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У межах співпраці Збройних Сил України з турецькою компанією Aselsan триває реалізація проєктів, спрямованих на поліпшення систем зв’язку. Зокрема турецька компанія запроваджує у свої засоби зв’язку режим DMR.

Як повідомляє Defense Express, режим DMR дає змогу підвищити захист радіомережі від прослуховування, а також позитивно впливає на переоснащення ЗСУ новими радіостанціями, оскільки забезпечує взаємодію підрозділів, оснащених радіостанціями Aselsan, із тими підрозділами, що використовують засоби зв’язку Motorola.

Ультракороткохвильові радіостанції Aselsan — сучасні засоби зв’язку. Вони мають перевірені алгоритми роботи для надання стійкого зв’язку в діапазоні 30–512 МГц і відповідають стандартам НАТО, що вимагають від мереж тактичного зв’язку підвищеної живучості в умовах застосування противником засобів протидії.


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-хімік

від 17000 до 25000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Olx Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Olx Гранатометник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Аналітик, дешифрувальник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615