ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна проінформувала ОБСЄ, як Росія видає бойовика за журналіста

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Липня 2019, 8:43

Делегація України на засіданні Форуму ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки розповіла про те, як сербський снайпер Беріч, що воював на Донбасі проти наших військ, став “журналістом”, акредитованим при МЗС РФ.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на заступника Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігоря Лоссовського.

“Ми зреагували на інформацію російської делегації про такого собі “сербського журналіста” Деяна Беріча. Усім делегаціям країн-учасниць детально, з демонстрацією слайдів, пояснили – що це за особа. Котра в жодному разі не представляє Сербію, як і не є журналістом. Він – військовий злочинець та вбивця, якого допускають на брифінги в МЗС РФ як нібито “іноземного журналіста” з метою продукування пропагандистських запитань і коментарів для дискредитації України, і ЗС України зокрема”, – заявив Лоссовський.

За словами дипломата, присутні на засіданні в деталях ознайомилися з “бойовим шляхом” найманця із Сербії у складі російських окупаційних сил на Донбасі. А також дізналися про нагороди снайпера від офіційних установ РФ за вбивства українців. При цьому наголошувалося, що російська сторона по суті прикриває військового злочинця від правосуддя, адже, за законодавством Сербії, він має надовго сісти у в’язницю в разі повернення до країни.

Ігор Лоссовський також додав, що на засіданні представник делегації Сербії зацікавився цим випадком, адже кримінальний кодекс Сербії передбачає великий тюремний термін за участь у війні чи збройному конфлікті за кордоном, як і ще більший строк – за організацію участі (інших осіб — ред.) у війні чи збройному конфлікті в іншій країні. На прохання сербського представника українська делегація передала йому всю наявну інформацію стосовно Деяна Беріча.

Наш дипломат наголосив, що раніше у ході засідань Форуму російська делегація наводила цитати “сербського журналіста” Деяна Беріча на підтримку своїх абсурдних тверджень про нібито обстріли українським військовими мирних міст на Донбасі.

Уродженець Сербії Деян Беріч (позивний “Декі”) з 2014 року перебував у складі російських окупаційних військ під час анексії Криму, а пізніше воював снайпером на Донбасі за так звану “ДНР”.

З грудня 2018 року Беріч позиціонує себе як нібито журналіст одного маловідомого російського інтернет-видання, перебуваючи при цьому на офіційних брифінгах МЗС РФ та діючи в інтересах російської пропаганди.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Залучала дітей до заходів на підтримку загарбників: до суду скеровано справу учасниці «юнармії»
Залучала дітей до заходів на підтримку загарбників: до суду скеровано справу учасниці «юнармії»

Прокурори Луганської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно українки — представниці воєнізованої дитячо-юнацької організації рф.

Вибиваємо ворожий протиповітряний щит: знищення п’яти ЗРК «Тор» прокоментували в Силах безпілотних систем
Вибиваємо ворожий протиповітряний щит: знищення п’яти ЗРК «Тор» прокоментували в Силах безпілотних систем

Днями оператори СБС вполювали на різних напрямках п’ять сучасних ворожих зенітно-ракетних комплексів «Тор».

Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців
Утилізація відбувається за планом: на Купʼянському напрямку десантники знищили техніку та ворожих піхотинців

За минулий тиждень було ліквідовано значну кількість особового складу противника, знищили та пошкодили ворожу техніку, а також подавили зв'язок окупантів.

Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр
Знищено 4 танки, 3 гармати та польові склади загарбників: 24-та бригада тримає Часів Яр

Королівські піхотинці продовжують нищити окупантів у Часовому Яру. За минулий тиждень втрати ворога становлять близько 100 осіб вбитими та пораненими.

У різних регіонах України викрили 7 агітаторів рашизму, їм загрожує до 10 років ув’язнення
У різних регіонах України викрили 7 агітаторів рашизму, їм загрожує до 10 років ув’язнення

Служба безпеки затримала ще сімох прокремлівських агітаторів, які виправдовували збройну агресію рф проти України.

З кінця січня ми відновили контроль над 400 кв. км території та 8 населеними пунктами — Олександр Сирський
З кінця січня ми відновили контроль над 400 кв. км території та 8 населеними пунктами — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський розповів про досягнення  Українського війська на Олександрівському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

від 21300 до 121200 грн

Сновськ, Чернігівська область

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-електрик

від 22000 до 52000 грн

Черкаси

118 ОБр Сил ТрО ЗСУ

Механік-водій БМП

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Уповноважена особа з закупівель

від 21000 до 51000 грн

Полтава, Полтавська область

--- ---