ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«InvictusGames – 2020»: розпочато спортивні тестування кандидатів

Прочитаєте за: 3 хв. 13 Липня 2019, 20:13 0

У Львові у комплексі критого велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України пройшов перший етап регіонального спортивного тестування для участі в міжнародних «Іграх Нескорених – 2020» (InvictusGames-2020), які пройдуть наступного року в Гаазі (Нідерланди).

Із самого ранку до Львівської військової спортивної установи почали прибувати учасники тестування, щоб спробувати свої сили у визначених видах спорту, знайти у собі нові спортивні таланти, налагодити взаємодію серед ветеранів,поспілкуватися один із одним і, врешті-решт отримати додаткову можливість долучитися до спільноти.

Для початку їм потрібно було зареєструватися і визначитися з основним видом спорту, а вже потім виявити бажання спробувати себе в інших спортивних напрямках. Загалом цього року у Львові зареєструвалося 58 осіб. Це ветерани — представники Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, інших силових структур, а також добровольці, які отримали травми, поранення та захворювання під час проходження служби та коли брали участь у бойових діях.

Далі відбувся брифінг,на якому із привітальним словом до учасників цьогорічного спортивного тестування звернулася Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, а безпосередні організатори заходу ознайомили присутніх із його програмою, особливостями, представили тренерів по видах спорту та їхніх помічників з числа учасників української команди «InvictusGames» 2017/18 років.

Щодо цьогорічних новинок у відборі учасників «Ігор Нескорених» — змінено критерії. Відтепер їх 4 і спортивний результат, на відміну від попередніх років, відіграє не основну роль. На першому місці реабілітація, а саме який ефект з точки зору реабілітації кандидат отримає від участі в «InvictusGames», як ці ігри допоможуть його одужанню та відновленню? Другий — це ставлення або мотивація. Оцінюється підхід учасника до тренувань, його відданість спорту, дисципліна. Далі, підтримка інших учасників, відповідальність за свій результат, бажання бути повністю задіяним в роботу команди та бути командним гравцем, позитивний погляд на особистий розвиток, продемонстрований інтерес у покращенні спортивних показників, підтримка цінностей «Ігор Нескорених». Третій критерій стосується спортивної етики. Тут кандидат повинен продемонструвати «Дух Invictus», гідно та справедливо поводячись під час спортивних змагань на полі, за його межами та у відносинах з іншими. І нарешті — спортивний результат, якому відводиться лише 10% від загальної суми оцінок. У цьому критерії кандидат повинен показати бажання зрозуміти спорт, в якому він хоче змагатися, та хотіти покращити свої результати у ньому і він не повинен бути найкращим у певному спорті, адже «Ігри Нескорених» не проте, хто виграє більше медалей.

Отже, поряд із спортивними результатами кожен учасник має пройти співбесіду із фахівцями-психологами, заповнити спеціальну анкету, що саме й буде у майбутньому основою зарахування до національної команди під час Національного відбору. Організація цієї важливої складової цьогорічного спортивного тестування «InvictusGames» лягла на плечі представників Благодійного фонду «Повернись живим».

Слід відзначити, що в Гаазі українська команда буде представлена у шести видах спорту, а це — плавання, стрільба з лука, велоспорт, пауерліфтинг, веслування на тренажері та легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра) і,зокрема, легка атлетика на візках.

— Кількість учасників української команди збільшилася на 5 осіб і наша команда буде складатися з 20 учасників, — зазначила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда. — Тестування проходять за регіональним принципом: сьогодні ми у Львові, за тиждень будемо в Одесі, за два тижні — у Києві. Звичайно, було б добре їх проводити у кожному обласному центрі, але цього, нажаль, нам не дозволяє зробити відповідна інфраструктура. Над її удосконаленням потрібно ще попрацювати. Ми не обмежуємо нікого, на тестування кожен може поїхати у будь-яке з трьох міст. Національні «Ігри Нескорених» заплановані на 8 вересня і їхньою родзинкою є те, що не буде звичних золотих, срібних та бронзових медалей, всі, хто візьме участь у Національних змаганнях, отримають медаль «Нескореного», — сказала вона.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: