ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Серіал «АТО Байки»: відповідаємо на пропаганду з гумором

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Липня 2019, 20:38

Серіал створений для того, аби показати, що на війні, як і в реальному житті, є місце для гумору  та самоіронії.

Пілотна серія, яку переглянули наші журналісти, лише трішки припідняла завісу надмаловідомою стороною життя на передовій. В основу сюжету покладені реальні події, в яких брали участь військові, волонтери, лікарі, капелани, мирні жителі.

Ідея створення серіалу з’явилася після знайомства з Володимиром Бульбою, автором однойменної книги, – говорить режисер серіалу Денис Тарасов. Книга стала тільки основою, багато чого довелося переписати в сценарії»

Aвтори кінокартини провели паралель із козацьким минулим, показали українських воїнів як нащадків славних предків. Крізь призму гумору творці «АТО Байки» відтворили реалії життя на передовій.

Окрім жанрової своєрідності, військово-пригодницька комедія – це ще й інструмент протидії російській пропаганді. Проста мова героїв дозволить широкому загалу не лише побачити фрагменти реальних подій на Сході, але й краще зрозуміти людей, які захищають нашу країну. Про це наголосили творці серіалу.

Коли серіал «АТО Байки» вийде на широкий екран – невідомо, але найближчим часом чекайте знайомств з новими персонажами. Можливо, ви впізнаєте в них своїх друзів чи родичів.

Євгенія Пугач

Фото: Анна Кравченко

Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини