ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як гартують танкістів-інженерів

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Липня 2019, 16:51 0

У третьокурсників Харківського військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» розпочалися заняття з вогневої підготовки.

На навчально-тренувальному полігоні майбутні танкісти-інженери вивчають основи і правила влучної стрільби з панцерника. Практично її виконують вкладним стволом калібру 14,5 міліметрів, що забезпечує достатній рівень навичок і водночас дає змогу зберегти ресурс основного озброєння.

За командою керівника занять екіпажі займають місця в бойових машинах і приступають до виконання завдання: вразити рухомі мішені й ті, що раптово з’являються на кілька секунд, імітуючи живу силу та техніку умовного противника.

Курсанти випробовують себе в ролі командира танку і навідника, на кожному з місць чітко виконуючи обов’язки й відпрацьовуючи дії до автоматизму. Перед зміною членів екіпажу офіцер-викладач указує на помилки курсантів та дає їм поради.

За словами керівництва інституту, понад 30 % курсантів мають бойовий досвід, здобутий на сході країни. Втім кожен розуміє потребу в нових знаннях, що знадобляться їм як офіцерам.

— Тут курсанти не тільки стріляють, а й вивчають тактико-технічні характеристики штатного озброєння. Як майбутні інженери-танкісти вони повинні знати бойову техніку, вміти її експлуатувати, обслуговувати і ремонтувати, тобто відчувати й розуміти її, — розповів керівник занять полковник Анатолій Касімов.

Завершиться польовий вишкіл курсантів контрольними заняттями й іспитом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Освіта та наука