ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні на ТОВ «Богуславський текстиль» відбулася перевірка виробництва бронежилета «Корсар М3»

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Липня 2019, 16:40 5

Начальник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майор Дмитро Марченко разом із начальником територіального центру контролю якості речового майна центрального регіону підполковником Юрієм Мельником продемонстрували провідним українським журналістам приймальний контроль цього виробу.

Спочатку всіх присутніх запросили до цеху, де виробляють тканину поліарамід ТМ «Кевлар», далі — на виробництво інших елементів бронежилета.

На прохання присутніх підполковник Юрій Мельник продемонстрував на вибірковому зразку «Корсар М3», як зробити перевірку виробу за документацією, а саме: компонентів, технічного паспорта виробу, номера партії і виробу та вагу, вона становила — 14,8 кг. Виріб опечатали і склали відповідний акт.

— У жодній силовій структурі немає власних розробок технічних умов для бронежилета. Нині «Темп-3000» — власник технічних умов для бронежилета, в жодній силовій структурі їх немає. Виробник дозволив Міністерству оборони України протягом року користуватися ними, — зазначив начальник ГУРСМЗ ЗСУ генерал-майор Дмитро Марченко.

Також він додав, що Управління вже розробляє новий бронежилет, головною характеристикою якого є система швидкого скидання та нові показники перевірки якості контролю за стандартами НАТО.

Зараз прямуємо до акредитованої лабораторії балістичних випробувань. Стежте за новинами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram