ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Сухопутних військах відбувся комадирський збір

22 Червня 2019

У Міжвидовому центрі підготовки частин та підрозділів за участю начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака й командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-полковника Сергія Попка проведено збір з командирами об’єднань і з’єднання Сухопутних військ ЗСУ.

Під час першого етапу збору були організовані лекційні заняття, де офіцери мали змогу обмінятися власним досвідом з питань бойового застосування та підготовки військових частин.

Далі відбулися практичні заняття на кількох навчальних місцях. Цього дня командний склад ознайомився з порядком створення системи управління Оперативного угруповання військ та окремої мотопіхотної бригади, побудовою оборонних рубежів, смуг, районів і позицій, налагодженням медичного забезпечення в оборонному бою та операції. Розглянули головні аспекти управління бойовими діями підрозділу армійської авіації під час виконання завдань авіаційної підтримки військ уночі. Не менш важливим стало вивчення систем технічного та тилового забезпечення, порядку організації розвідки, протиповітряної оборони Оперативного угруповання військ і окремої мотопіхотної бригади.

Варто зазначити, що учасники зборів також ознайомилися із практичною роботою новітніх технічних зразків автоматизованої системи управління і сучасною спеціальною технікою та озброєнням.

Дмитро Завтонов,
«АрміяInform»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Сухопутні війська