ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

МЗС: Україна розраховує на подальшу співпрацю з новим Європарламентом

Новини Новини світу та України
27 Травня 2019, 19:58
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Україна вітає своїх партнерів у Європейському Союзі з успішним проведенням загальноєвропейських виборів, за підсумками яких буде сформований Європейський Парламент 9-го скликання (2019-2024 рр.). Про це повідомляється у коментарі МЗС України.

Декларуючи свої європейські прагнення і поділяючі спільні з ЄС цінності, Україна з великим інтересом і надією стежила за демократичним волевиявленням громадян ЄС.

Високий інтерес громадян Євросоюзу до участі у виборах став свідченням збереження довіри до інституцій ЄС та відданості європейській ідеї.

Попередні результати волевиявлення засвідчують переконливу перемогу проєвропейських сил, які виступають за подальший розвиток ЄС, готові до вироблення ефективних рішень для подолання нових викликів і загроз, що постають сьогодні перед Європою, а також прагнуть до консолідації спільних європейських цінностей.

Вітаємо продемонстровану під час виборів здатність ЄС протидіяти спробам Росії втручатися у виборчі процеси Євросоюзу шляхом кібер- і дезінформаційних атак та пропаганди.

Україна розраховує на продовження плідної співпраці з новообраним Європарламентом у питаннях реалізації європейського курсу нашої держави, втіленні у життя внутрішніх реформ, а також у спільній протидії російській агресії. Переконані, що підтримка суверенітету, незалежності і територіальної цілісності нашої держави залишиться константою двосторонніх відносин України з Європарламентом і Європейським Союзом в цілому.

Зробимо все можливе, щоб безпрецедентний рівень парламентського співробітництва України з ЄС було збережено протягом наступних 5 років.

Користуючись нагодою, висловлюємо глибоку вдячність керівництву і депутатам Європейського Парламенту 8-го скликання (2014-2019 рр.) за взаємодію та підтримку України у складні часи. Очікуємо на продовження співробітництва з новообраним Європарламентом, спрямованого на поглиблення співпраці між Україною і ЄС та подолання спільних викликів.


«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze
«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.

«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися
«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися

На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.

Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті
Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті

Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.

ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів
ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів

Правоохоронці викрили на Закарпатті посадовця, який організовував незаконне переправлення чоловіків чоловіків призовного віку за кордон.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій, військовий

від 20000 до 120000 грн

Харків

226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ

WorkUa Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

Olx Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

RobotaUa Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

ПУБЛІКАЦІЇ