ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В НУОУ розпочалося проведення комп’ютерної двосторонньої оперативно-стратегічної командно-штабної воєнної гри за стандартами НАТО

Військова освіта та наука Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2019, 8:49

14 травня, на базі рухомих та стаціонарних навчальних командних пунктів, Центру імітаційного моделювання, навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського зі слухачами випускних курсів очної та заочної форми навчання розпочалося проведення комп’ютерної двосторонньої оперативно-стратегічної командно-штабної воєнної гри (КШВГ) за стандартами НАТО, яка у зазначеному форматі проводиться вперше.

Протягом п’яти днів дії слухачів оцінюватимуть керівництво КШВГ на чолі з першим заступником начальника університету генерал-лейтенантом Віктором Тарасовим, науково-педагогічні та наукові працівники кафедр, інститутів та центрів вищого військового навчального закладу за напрямками діяльності.

Основна мета проведення комп’ютерної двосторонньої оперативно-стратегічної командно-штабної воєнної гри – встановити рівень практичних умінь слухачів в організації оперативного планування відповідно до процедур держав-партнерів Північноатлантичного альянсу, обміну інформацією, проведенні розрахунків з використанням навчальної АСУВ “Славутич” в інтересах прийняття рішень та оформленні оперативних, бойових документів.

Дослідницькими цілями КШВГ є пошук ефективних методів підготовки військ (сил) до ведення операцій (бойових дій) в умовах застосування сучасних та перспективних засобів збройної боротьби, а також вивчення та пошук шляхів удосконалення методів практичної роботи командирів і штабів щодо підготовки операцій, управління з’єднаннями та військовими частинами під час виконання бойових завдань.

Варто зазначити, що під час командно-штабної воєнної гри велика увага приділятиметься здатності (спроможності) слухачів застосовувати процедури оперативного планування ОРР (Operational Planning Process) за стандартами НАТО щодо оформлення оперативних, бойових документів, у тому числі графічних, для уточнення національних оперативних стандартів, процедур вироблення та прийняття рішень.

Проведення комп’ютерної двосторонньої оперативно-стратегічної командно-штабної воєнної гри у навчальному закладі є завершальним етапом підготовки військових фахівців стратегічного та оперативного рівнів. Її організація сприяє розвитку у слухачів навичок державного і військового управління, аналітичного мислення, формує в офіцерів самостійність та творчість під час виконання функціональних обов’язків, вчить оперативно приймати рішення в обстановці, що швидко змінюється.

Прес-служба Національного університету оборони України

Читайте нас в Telegram
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф

Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.

Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі
Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі

Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.

Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ
Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ

Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.

Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка
Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка

На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.

У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби
У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби

Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.

Двічі відзначився порятунком побратимів: історія молодшого сержанта «Мікуса»
Двічі відзначився порятунком побратимів: історія молодшого сержанта «Мікуса»

Український захисник Віталій на позивний «Мікус» за час своєї служби в Силах оборони вже двічі встиг відзначитися порятунком своїх побратимів.

ВАКАНСІЇ
Стаpший навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій танка (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 25000 до 125000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Стрілець

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Заступник командира роти

від 27000 до 31000 грн

Ковель

Військова частина А4825

Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Начальник аптеки, фармацевт, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

--- ---