У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Бійці 5 штурмової бригади показали перший бойовий виїзд свого наземного робота з встановленим на ньому кулеметом.
Відео бойової роботи було оприлюднене 30 квітня на каналі бригади.
Наземний робот виїхав на дорогу, один кінець якою вже займали окупанти.
Пункт управління роботом розміщувався у звичайному окопі. Машина виїхала до російських позицій, досягла «сіряка», зони, з якої росіяни не чекали удару.
Дарма, бо пролунали точні постріли, без шансів на відповідь.
«Кажу хлопцям: ми на передовій технологічної війни. Ми ті, хто змінює правила гри», — каже один з дронарів 5 бригади.
Керуючи дронами прямо з окопу, наші бійці довели:
Як повідомляла АрміяInform, бійці 5 штурмової Київської бригади на Краматорському напрямку філігранно знищили російську 152-мм самохідну гармату 2С5 «Гіацинт-С».
У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.
Військовослужбовець ЗСУ (служба за контрактом)
від 21000 до 121000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…