ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«За русь взірвусь». Дрон патрульної поліції спонукав окупанта вкоротити собі віку

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Січня 2025, 18:20

Російські загарбники продовжують допомагати українським захисникам економити боєприпаси.

Відео з черговим таким випадком опублікували у себе у Telegram-каналі бійці бригади «ХИЖАК» при Департаменті патрульної поліції.

На ньому видно, що після скиду з українського безпілотника все ще живий окупант вирішив не чекати, що ж буде далі, а відразу вкоротив собі віку, скориставшись власною гранатою.

«За русь зірвусь. Хижаки здійснили скид біля ворожого піхотинця, після чого отримані поранення змусили окупанта підірвати під собою гранату. Напевно, це перше (і останнє) правильне рішення в його житті», — зазначили патрульні, коментуючи вибір росіянина.

Як повідомляла АрміяInform, у ДПСУ розповіли історію бійця, який під час бою з окупантами отримав поранення у голову, проте продовжив свою службу.

Читайте нас в Telegram
Інфільтрувались навічно: поблизу Покровська дронарі полюють за малими групами окупантів

Дронарі 147-ї бригади зі складу 7 корпусу швидкого реагування ДШВ успішно полюють за групками окупантів у районі Покровська та Гришиного.

Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку
Українські захисники зупинили 21 атаку ворога на Покровському напрямку

Від початку доби кількість атак агресора становить 54, Сили оборони виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.

Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів
Приїхали і згоріли: на Лиманському напрямку прикордонники зупинили механізований штурм окупантів

На Лиманському напрямку прикордонний підрозділ «Фенікс» зірвав чергову спробу ворожого штурму з використанням бронетехніки.

Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків
Стають рачки, щоб вижити: пілоти помітили нову тактику російських штурмовиків

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» показали підбірку знищення ворожих піхотинців, які ставали рачки, щоб сховатися від дронів.

Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду
Ближній бій та полонені: десантники 77 бригади провели успішний штурм з поповненням обмінного фонду

Десантники 2 аеромобільного батальйону 77 ОАЕМБр провели штурмові дії на одній із ділянок фронту та зайшли безпосередньо на позицію противника.

Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА
Мінус «Молнії» — «Сталевий кордон» уразив польовий склад ворожих БПЛА

Дронарі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» виявили та уразили склад воорожих дронів на Північно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Снайпер

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Бойовий медик

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Начальник групи, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

--- ---