ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ССО нищать солдатів із кндр, у москві підірвали російського генерала: стрім із прифронтового міста

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Грудня 2024, 16:47

«Азов» знищує росіян під Торецьком. Цього разу для атаки на наші позиції окупанти використали багі й броньовик, які були набиті російською піхотою.

Обидві машини банально підривалися на мінах, отримували FPV-дрони в лоб і губили по дорозі десант. Залишки росіян намагались сховатись у найближчих руїнах будинків, але там вже їх добили ударні дрони.

Ліквідацію російського генерала в Москві організувала СБУ — джерела Армія TV. Вибух стався неподалік будинку, звідки вийшов начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Ігор Кирилов — він загинув. Вибухівку заклали в електросамокат, який стояв на виході. Проти Кирилова ввели санкції Британія та США за використання росією хімічної зброї на полі бою в Україні, а вчора про підозру йому оголосили в СБУ.

ССО знищили 50 військових з Північної Кореї на Курщині. Це результат роботи бійців восьмого полку Сил спеціальних операцій ЗСУ, окрім цього, ще 47 солдатів КНДР зазнали поранень. Також за цей період бійці ССО вразили дві одиниці броньованої техніки, два автомобілі та один квадроцикл росіян.

Ці та інші теми обговорюють наші ведучі — підполковник Сергій Місюра та капітан Артем Голуб.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Покращення медичних послуг: у застосунку «Армія+» стартувало нове опитування для військовослужбовців

Покращення медичних послуг: у застосунку «Армія+» стартувало нове опитування для військовослужбовців

У застосунку для військовослужбовців «Армія+» розпочалося нове опитування щодо якості медичних послуг у військових госпіталях і цивільних медзакладах.

«Було 19 полонених, цього разу — 10»: на Олександрівському напрямку морпіхи знайшли «рибне» місце

«Було 19 полонених, цього разу — 10»: на Олександрівському напрямку морпіхи знайшли «рибне» місце

На Олександрівському напрямку, у районі відповідальності 37-ї бригади морської піхоти, тривають ворожі штурми. Напередодні морпіхи захопили в полон 10 військових російської армії. 

Україна та Франція погоджують спільне виробництво дронів і високоточної зброї для фронту

Україна та Франція погоджують спільне виробництво дронів і високоточної зброї для фронту

В Офісі Президента України відбулася робоча зустріч із представниками французької оборонної промисловості — продовження переговорів, що стартували під час візиту української делегації до Парижа.

Прапор над Покровськом, знищення ворога та трофеї: «Скеля» показала, що відбувається в місті

Прапор над Покровськом, знищення ворога та трофеї: «Скеля» показала, що відбувається в місті

425-й полк «Скеля» продовжує активні дії в Покровській агломерації, знищуючи окупантів та розбиваючи тезиси російської пропаганди.

Коаліції морських спроможностей України — два роки: понад 20 країн формують основу сучасного флоту

Коаліції морських спроможностей України — два роки: понад 20 країн формують основу сучасного флоту

У грудні 2023 року Україна разом із партнерами оголосила про створення Коаліції морських спроможностей — ініціативи Великої Британії та Норвегії, спрямованої на відновлення, переозброєння та розвиток ВМС ЗСУ.

Ворог атакував енергооб’єкти Полтавщини: виникли масштабні пожежі

Ворог атакував енергооб’єкти Полтавщини: виникли масштабні пожежі

Внаслідок нічної атаки росіян по об’єктах енергетики в Кременчуцькому районі сталися загоряння.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

Оператор протитанкового ракетного комплексу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

водії в Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Сарата

Державна прикордонна служба України

Розвідник 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Бойовий медик

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

--- ---