ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Від «обранця народу» до пособника агресора: історія зради колишнього депутата

Новини
11 Грудня 2024, 14:11
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Екснардепу від «Партії регіонів», який обіймав посаду у Верховній Раді IV-VII скликань, оголошено підозру у державній зраді, розпалюванні національної ворожнечі та виправданні збройної агресії рф проти України.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, після анексії Криму у 2014 році підозрюваний достроково склав депутатські повноваження і переїхав до Севастополя, де сприяв незаконній анексії півострова. У подальшому він працював радником окупаційної адміністрації та навіть балотувався на посаду так званого губернатора Севастополя.

З початком широкомасштабного вторгнення рф у 2022 році екснардеп підтримував агресора, поширюючи пропагандистські наративи в медіа. У своїх публічних заявах він заперечував українську державність, виправдовував агресію рф та принижував український народ.

У листопаді 2024 року його вже було засуджено до п’яти років позбавлення волі за перевищення влади та розпалювання національної ворожнечі у 2010 році під час виставки, присвяченої Волинській трагедії.

Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки України викрила та затримала 39-річного мешканця Донеччини, який працював на російське ГРУ. Агент збирав дані про позиції української артилерії та блокпостів для наведення ворожих ударів.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

Стрілець-снайпер

від 50000 до 192000 грн

Вся Україна

42 ОМБр