ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До залізниці додалася пошта – спецслужби рф оновили список цілей для підпалювачів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2024, 21:59

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще п’ятьох поплічників російських спецслужб, які вчиняли підпали у Київській, Вінницькій та Сумській областях.

Про це повідомила 25 жовтня Служба безпеки України.

Для організації диверсій спецслужби рф дистанційно залучили місцевих безробітних, які шукали «легких» заробітків у телеграм-каналах.

Однак замість російських коштів зловмисники можуть отримати довічний термін ув’язнення з конфіскацією майна.

На Київщині затримано двох мешканців Фастова віком 25 та 29 років, які підпалили місцеве відділення Укрпошти та об’єкти Укрзалізниці.

Загоряння фігуранти знімали на камеру мобільного телефону для «звітності» перед російським куратором, а потім марно намагалися втекти з місць злочинів.

На Вінниччині «по гарячих слідах» затримано пару, яка спалила дві релейні шафи сигнальних установок, що регулюють рух на важливих ділянках Укрзалізниці.

Фігурантами є двоє рецидивістів з міста Гнівань: 28-річна жінка, яка мала судимість за підробку документів, та її 29-річний знайомий, що раніше відбував покарання за крадіжку.

У Сумах затримано 27-річного місцевого мешканця, який підпалив дві релейні шафи залізничного сполучення та готував наступні диверсії в обласному центрі.

Усім затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки та Національна поліція затримали 7 осіб, які палили військові авто та об’єкти Укрзалізниці в Одесі, у Дніпропетровській та Черкаській областях.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Інновації, освіта, медицина: у Міноборони назвали пріоритети JATEC у 2026 році
Інновації, освіта, медицина: у Міноборони назвали пріоритети JATEC у 2026 році

Спільний центр НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) визначив пріоритети своєї роботи у 2026 році у своїй програмі, яку було затверджено на засіданні Старшої наглядової Ради JATEC.

У Києві затримали колаборантку, яка впроваджувала «освітні стандарти» рф у тимчасово окупованому Криму
У Києві затримали колаборантку, яка впроваджувала «освітні стандарти» рф у тимчасово окупованому Криму

Контррозвідка Служби безпеки України затримала у Києві очільницю захопленої школи у тимчасово окупованій Ялті, яка запроваджувала у цьому закладі «освітні стандарти» рф.

Добропільський напрямок закінчив його кар’єру: заступника головнокомандувача вмф рф зняли з посади
Добропільський напрямок закінчив його кар’єру: заступника головнокомандувача вмф рф зняли з посади

Командування російських окупаційних військ зняло з посади заступника головнокомандувача вмф рф із берегових і сухопутних військ генерал-лейтенанта Сухраба Ахмедова, якого влітку 2025 року було нагороджено званням «героя росії».

Росіяни горять у Покровську, скид розбив голову окупанту, дрони ловлять на вудку: стрім
Росіяни горять у Покровську, скид розбив голову окупанту, дрони ловлять на вудку: стрім

Сили безпілотних систем зірвали наступ росіян на Донецькому напрямку. «Птахам Мадяра» вдалося спалити два танки, МТ-ЛБ і БМП, які окупанти кинули в атаку.

Сили оборони збили 10 реактивних БПЛА рф
Сили оборони збили 10 реактивних БПЛА рф

У період з 07.00 по 17.00 14 січня 2026 року ворог активізував повітряні атаки в напрямку міста Київ, застосовуючи реактивні БПЛА.

«Зробити хоч щось схоже на блокаду» — метою ворожиих повітряних атак на півдні є зупинка зернового коридору
«Зробити хоч щось схоже на блокаду» — метою ворожиих повітряних атак на півдні є зупинка зернового коридору

Путін ще наприкінці минулого року «проговорив» своє бажання організувати морську блокаду України. Однак реалізувати задум диктатора росіяни не можуть, адже для повноцінної блокади треба виводити бойові кораблі в море. З цим у окупантів біда — рівень небезпеки для їхнього флоту дуже високий.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Старший бойовий медик

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор відділення управління ППО (ЗСУ)

від 20000 до 70000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Львів, Львівська область

Начальник медичного пункту

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Військовий капелан

від 25000 до 55000 грн

Харків, Харківська область

--- ---