ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бої за Часів Яр: війська рф активно наступають та змінюють тактику

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Червня 2024, 11:12

Ворог не припиняє спроб штурмувати і обстрілювати Часів Яр, місто контролюють Сили оборони України як вогнем мінометів, так і артилерії.

Про це в ефірі марафону «Єдині новини» повідомив речник ОСУВ «Хортиця» підполковник Назар Волошин.

З його слів, рф не припиняє штурмувати місто.

«За минулу добу в Часовому Яру було зафіксовано саме по місту понад 290 обстрілів. Більша частина обстрілів припадає на південну частину міста», — прокоментував Назар Волошин.

З його слів, на цьому напрямку ворог завдав ракетного удару з ЗРК С-300 чотирма ракетами.

«Цього разу ворог проводить штурми без бронетехніки — їх було зафіксовано чотири. Останнім часом ворожа армія проводить до п’яти штурмів на добу — у більшості із застосуванням бронетехніки, колони танків, підтримки артилерії та мінометів», — зазначив він.

Речник ОСУВ «Хортиця» також відзначив зміну тактики росіян у боях за це місто.

«Ворог спочатку штурмував малими групами, а зараз вже штурми проводить із застосуванням бронетехніки: вони йдуть напролом, якщо пройшли, десь прорвалися — прагнуть закріпитися і далі вести бойові дії… Але не закріплюються тому, що наші захисники їх повністю знищують як дронами, так і ударними дронами-камікадзе, вогнем артилерії та мінометів. Також по ворогу працюють як армійська авіація, так і Повітряні Сили», — сказав Назар Волошин.

Офіцер резюмував, що угруповання ворога на різних напрямках діють по-різному. 

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог ударив по Дніпровщині — 3 людей поранено, загинули свійські тварини

Ворог ударив по Дніпровщині — 3 людей поранено, загинули свійські тварини

Агресор цілив по Синельниківщині, застосовуючи КАБи та БПЛА. Під ударом були Межівська і Васильківська громади.

Дрони не могли літати, то застосували танки — як зачищали від окупантів село на Харківщині

Дрони не могли літати, то застосували танки — як зачищали від окупантів село на Харківщині

Бійці 3-ї важкої механізованої Залізної бригади показали бої за село Дворічанське у Харківській області, яке ворог дуже хотів захопити.

Ворог втратив понад 1100 солдатів та 19 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ

Ворог втратив понад 1100 солдатів та 19 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ

За минулу добу армія країни-агресора втратила 1162 одиниці особового складу, пару броньованих машин та танк.

Як змінювалась «Шилка»: історія та теперішня роль у війні

Як змінювалась «Шилка»: історія та теперішня роль у війні

Військова історія знає чимало прикладів, коли зброя, розроблена десятки років тому, отримує «друге дихання» на сучасному полі бою.

«Гонка без шансів»: FPV наздогнав окупанта, який тікав на байку

«Гонка без шансів»: FPV наздогнав окупанта, який тікав на байку

Спроба втекти на байку від українського FPV — це «завжди окремий жанр російського цирку». Черговий окупант намагався утекти від дрона, але «фізика, карма і наш оператор» спрацювали краще, ніж він розраховував.

Військовому рф, який депортував 15 дітей-сиріт з Миколаївщини, повідомлено про підозру

Військовому рф, який депортував 15 дітей-сиріт з Миколаївщини, повідомлено про підозру

Офіс Генерального прокурора спільно зі СБУ оголосив підозру військовому зс рф, який організував примусове вивезення 15 вихованців Новопетрівської спеціальної школи з окупованої Миколаївщини до росії.

ВАКАНСІЇ

Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 22000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Оператор радіоелектронної розвідки

від 23000 до 53000 грн

Вся Україна

103 ОБр ТрО ім. митрополита А. Шептицького

Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Офіцер відділення ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---