ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: Підтверджено участь Португалії у коаліції F-16

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Травня 2024, 20:38

Сьогодні ще одна безпекова угода для України – з Португалією. Разом із Прем’єр-міністром Луїшем Монтенегру підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки.

Про це Президент України заявив у своєму телеграм-каналі.

Зафіксовано обсяг підтримки на цей рік. Підтверджено участь Португалії у коаліції F-16, міжнародній коаліції спроможностей морської безпеки, а також у програмі закупівлі боєприпасів великого калібру, зусиллях із розмінування та зміцнення морської безпеки.

«Дуже цінуємо підтримку з боку Португалії. І це дійсно честь для України та українців – те, як сьогодні нас зустрічали в Португалії. Я дякую кожному й кожній, хто вітав українську делегацію просто з вікон будинків і на вулицях. Дякую за це тепло, Португаліє! Дякую і за особливий формат сьогоднішньої нашої зустрічі після прибуття в аеропорт – Президент і глава уряду Португалії», — наголосив глава держави.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Їздив максимум на «Спринтері», а тепер відчуваю себе доволі солідно»: історія водія БТР-4Е
«Їздив максимум на «Спринтері», а тепер відчуваю себе доволі солідно»: історія водія БТР-4Е

Він — водій БТР-4Е. Його побратими — «Молодий», «Хрипун», Коля та Олексій — служать у батальйоні навідниками й водіями «Буцефала».

Один дрон — мінус «Оса»: «Скіфські грифони» знищили ворожий ЗРК у глибокому тилу
Один дрон — мінус «Оса»: «Скіфські грифони» знищили ворожий ЗРК у глибокому тилу

У глибокому тилу противника підрозділ «Скіфські грифони» успішно уразив зенітний ракетний комплекс «Оса». Високовартісну ціль, призначену для прикриття військ і об’єктів від ударів з повітря, знищили ударним дроном.

Володимир Зеленський: Посилення системи ППО — пріоритет для України
Володимир Зеленський: Посилення системи ППО — пріоритет для України

Для України пріоритетом залишається посилення системи протиповітряної оборони та ракети до систем передусім.

«Знижки до 40% для військових» — до програми «Плюси» в Армія+ долучився «Комп’ютерний Всесвіт»
«Знижки до 40% для військових» — до програми «Плюси» в Армія+ долучився «Комп’ютерний Всесвіт»

До програми підтримки військовослужбовців «Плюси» в застосунку «Армія+» приєднався новий партнер — мережа магазинів техніки «Комп’ютерний Всесвіт». Захисники отримали можливість користуватися знижками до 40% на техніку, гаджети та аксесуари.

Разом до перемоги: в Університеті «КРОК» завершилася курсова підготовка інспекторів з військового обліку
Разом до перемоги: в Університеті «КРОК» завершилася курсова підготовка інспекторів з військового обліку

В Університеті «КРОК» успішно завершилася курсова підготовка інспекторів з військового обліку, що проводилася на замовлення АТ «Укрзалізниця» за програмою, погодженою Генеральним штабом Збройних Сил України.

«Ми розрізали “мангалювання від Коляна”» — поблизу Костянтинівки палять химерні танки-«мангали»
«Ми розрізали “мангалювання від Коляна”» — поблизу Костянтинівки палять химерні танки-«мангали»

На Костянтинівському напрямку ворог намагається продовжувати штурми. Проте їхня динаміка зменшилась з морозами.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення радіоперешкод, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

--- ---