ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нацгвардія показала бойові будні захисників, які боронять позиції у Серебрянському лісництві

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Лютого 2024, 21:57

Бригада спеціального призначення НГУ — це великий бойовий механізм, в якому кожен солдат, сержант та офіцер працює за межами свого максимуму задля досягнення результату та максимального убезпечення життя бійців.

Про це повідомляє Національна гвардія України, передає АрміяInform.

Штурмові дії — це надскладна операція, яка вимагає залучення різних підрозділів бригади. Бойові групи розвідки, штурмові групи піхоти, підрозділи ударних БПЛА та аеророзвідки, артилерійські розрахунки, екіпажі танків та управління операцією.

«Це незабутні емоції, коли все виходить, коли ти просто йдеш вперед. Ворог «двохсотиться», ми забираємо позиції. Завжди, рано чи пізно, починає працювати ворожа артилерія. Ми знаємо, що це може принести нам втрати і ми готові до цього. В цей момент головне — не збавити темп, не впасти духом. Треба зберігати розум холодним і йти вперед. Чим швидше виконаєш задачу, тим швидше досягнеш успіху, збережеш максимальну кількість життів», — йдеться в повідомленні.

Раніше АрміяInform повідомляла, що бійці Нацгвардії показали унікальні кадри із зруйнованої Авдіївки.

 

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Командир міномета, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій кат. С (ППО, ЗСУ)

від 51000 до 71000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Старший оператор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---