Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
Група ворожих диверсантів зазнала невдачі, намагаючись перетнути державний кордон України. З пораненнями окупанти відійшли.
Про це в ефірі національного телемарафону повідомив помічник командувача ОС ЗСУ зі стратегічних комунікацій полковник Євген Силкін.
«Це була підготовлена група, яка заздалегідь приїжджає до кордону, вивчає шляхи відходу і заходу на нашу територію, вивчає роботу наших постів», — розповів він.
Ворожу ДРГ вчасно помітили українські військові, коли ті наближалися до кордону, і відкрили вогонь.
«Хлопці викликали підмогу, запросили роботу наших артилеристів. Відразу в бій включився мінометний підрозділ», — додав полковник Євген Силкін.
За його словами, відомо, що три людини або були поранені, або загинули.
«Але вони не дають нам можливості встановити їх особи, бо ворог, прикриваючись артилерією, забирає їх назад на територію росії», — пояснив полковник ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, російські диверсанти намагались проникнути в Україну. Бій тривав півтори години.
Під Костянтинівкою бійці «Хижака» виявляють і знищують дрони-ждуни, якими росіяни намагаються бити по українській техніці.
Американські добровольці зі «Спалаху» 28-ї ОМБр допомогли врятувати українських військових, яких уразив російський FPV-дрон.
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…