Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
🔥 Ситуація щодо російського вторгнення
Сили оборони України надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра Херсонської області. Продовжують завдавати вогневого ураження по позиціях російських окупантів.
Про це у Facebook повідомляє
На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили 6 атак противника, в районах західніше Вербового та Роботиного Запорізької області.
«Протягом доби авіація Сил оборони завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. Підрозділи ракетних військ завдали ураження по станції радіоелектронної боротьби російських загарбників», — ідеться в повідомленні.
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.
Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.
Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів
від 20100 до 120100 грн
Дніпро
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….