ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Український повітряний щит має бути забезпечений усім необхідним — Президент України

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 2 Червня 2023, 22:27

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців наприкінці 464 дня війни.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Бажаю здоровʼя, шановні українці!

Короткий звіт за цей день. Перше — провів Ставку. Нагальні безпекові питання. Очевидна жорстка реакція на загибель людей у Києві через зачинене укриття. Є доручення про перевірку захисних споруд у Києві та по всій країні. Відповідальні — міністри Камишін і Клименко.

На жаль, і сьогодні — після всього — кияни знову й знову публікують інформацію про недоступність укриттів. Не просто про зачинені укриття, а про заварені входи в укриття, про відсутність укриттів узагалі в деяких частинах міста. Такий рівень недбалості в місті не перекрити якимись там виправданнями.

Обговорили на Ставці й усі деталі стосовно нашої ППО — її подальшого розвитку, постачання та виробництва в Україні необхідних ракет. Український повітряний щит має бути забезпечено всім необхідним на постійній основі. Займаємося коаліцією «Петріотів» та коаліцією сучасних винищувачів – щодня активно.

Дуже уважно – ситуація на передовій, у всіх тих точках, де зараз найжорсткіше. Не буду говорити про це детальніше – дії нашої держави, активні дії наших воїнів скажуть те, що потрібно. І окремо провів нараду щодо підготовки нових наших бригад, тих, які від півночі до півдня нашої держави накопичують силу.

Другий пункт за сьогодні – провів переговори з Президентом Естонії, який прибув у Київ. Передусім безпека – і це те, що стосується нашого захисту зараз, а також те, що стосується нашої безпеки довгостроково. Естонія принципово допомагає нам зброєю, технікою, підтримує наш рух у НАТО, загалом розуміє, наскільки важливо, щоб ми саме зараз і саме на нашій українській землі здобули перемогу над рашизмом. Це важливо для кожного народу, який є сусідом держави-терориста. Впевнений: ми дамо цю безпеку – таку необхідну, ми дамо Україні, всій Європі та вільному світу перемогу над російською агресією.

Заслуговує уваги й те, що ми розвиваємо нашу співпрацю з Естонією й експортом рішень – наших цифрових рішень. Раніше саме з Естонії українці брали приклад у розвитку цифрових рішень. А зараз ми вийшли на такий рівень, коли вже на базі нашої української «Дії» буде створено державний застосунок в Естонії. Те, що зручно й корисно для мільйонів українців, очевидно буде зручним і корисним для інших народів. І це ще один компонент нашого лідерства, українського лідерства. Ми обговорили з паном Президентом Естонії подальшу співпрацю, зокрема в цифровізації.

І, до речі, зроблю такий анонс: «Дія» допоможе розвинути державні сервіси й в інших країнах, не лише європейських – у Латинській Америці та Африці.

Третє за сьогодні з різних активностей цього дня, про що варто сказати. Провів кілька нарад, тривалих і змістовних, щодо формування нашої політики – комплексної – на перспективу. Того, що стосується подальшої трансформації держави. Того, що стосується нашої участі у глобальних процесах. Як завжди, готуємо новини й рішення, які дадуть Україні та українцям ще більше міцності.

Дякую всім, хто допомагає нашій державі! Слава всім нашим воїнам! Кожному й кожній, хто зараз у бою заради України.

Особливо хочу відзначити сьогодні 92-гу окрему механізовану бригаду – усіх воїнів цієї бригади, які надзвичайно стійко захищають Сватівський напрямок та вдало відбивають ворожі атаки, рухаючись уперед. Дякую вам, воїни!

Авдіївський напрямок… 110-та окрема механізована бригада – дякую вам, воїни, за вашу хоробрість та ваше вміння потужно знищувати окупантів. Молодці!

Відзначу прикордонників, які з честю захищають державу на передовій разом з усіма нашими силами оборони та безпеки. Львівський, Донецький, Житомирський прикордонні загони, які б’ються на фронті. Дякую вам! А також дякую бійцям Чернігівського прикордонного загону, які активно протидіють «Шахедам». Швидкість та влучність наших воїнів критично важливі. Дякую вам, воїни, за вашу швидкість і за вашу влучність!

Підписав сьогодні укази про відзначення наших воїнів державними нагородами. 263 військовослужбовці Збройних Сил України.

Слава всім нашим героям!

Слава Україні!» — йдеться у повідомленні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оздоровлення дітей військових і ВПО у 2025 році: уряд затвердив механізм

Оздоровлення дітей військових і ВПО у 2025 році: уряд затвердив механізм

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1435 від 10 листопада 2025 року, якою затвердив порядок використання коштів і проведення у 2025 році заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації.

Майже 4 роки не виходила з дому, щоб не потрапити до російської школи — повернули дітей з окупованих територій

Майже 4 роки не виходила з дому, щоб не потрапити до російської школи — повернули дітей з окупованих територій

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути з тимчасово окупованої частини Херсонщини ще одну групу наших дітей та підлітків.

Бомбер, «крила» та «ждуни» — на Костянтинівському напрямку росіянам зробили дронопад

Бомбер, «крила» та «ждуни» — на Костянтинівському напрямку росіянам зробили дронопад

Бійці бригади «Хижак» при Департаменту патрульної поліції системно вибивають ворожі повітряні цілі на своїй ділянці фронту, не даючи противнику працювати в небі над прифронтовими містами.

Разом з антенами та Starlink — на Харківщині знищили кубло російських пілотів

Разом з антенами та Starlink — на Харківщині знищили кубло російських пілотів

Бійці батальйону безпілотних систем 3-ї штурмової бригади передали «привіт» у вигляді FPV-дрона укриттю ворожих дронарів.

Повідомлено про підозру 9 псевдопедагогам «днр», які пропагують ідеологію рф в захоплених українських школах

Повідомлено про підозру 9 псевдопедагогам «днр», які пропагують ідеологію рф в захоплених українських школах

У 2022-2024 роках дев’ятеро педагогів Донеччини, залишившись в окупованих армією рф громадах, пішли на співпрацю з ворогом.

Шість цілей за один виліт — пілот знищив штурмову групу росіян на Костянтинівському напрямку

Шість цілей за один виліт — пілот знищив штурмову групу росіян на Костянтинівському напрямку

Дронар батальйону безпілотних систем «Спалах» 28-ї механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу уразив 6 цілей поспіль.

ВАКАНСІЇ

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---