ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як втекти з України додому і вижити – росіяни діляться «лайфхаками»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Серпня 2022, 11:57

Деморалізовані російські військовики вигадують десятки способів утекти від війни в Україні. Служба безпеки України зібрала цілу добірку нових «лайфхаків», якими окупанти діляться в телефонних розмовах зі своїми поплічниками.

Перехоплення розмов ворожих солдатів свідчать, що Сили оборони України влаштували окупантам справжнє пекло, тож частина з них думає лише про те, як втекти додому. Горе-вояки, не приховуючи, обговорюють це з родичами. Серед популярних способів урятувати власне нікчемне життя — «увімкнути васю», зламати руку, зіскочивши п’яним з танка, самостріл на марші та інше.

Одна з матерів, що виховала воєнного злочинця, ділиться з ним «афганським» рецептом діда, як симулювати психічний розлад: «Йди до медпункту, кажи, що в тебе сильно болить голова, тобі здається, що хтось із тобою говорить… Коротше, вмикай васю».

Дружок іншого окупанта радить, як зламати руку — випити і впасти з танка, але «головне, щоби шию не зламав. Стрибай, як щучкою у воду».

Ще один «лайфхак» — прострілювати один одному м’які частини тіла. Такий спосіб вижити у війні проти України практикують контрактники «елітної» 39-ї мотострілкової бригади.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На Куп’янському напрямку наші бійці позбавили окупантів бронетехніки й транспорту
На Куп’янському напрямку наші бійці позбавили окупантів бронетехніки й транспорту

На Куп’янському напрямку підрозділи 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади знищили російську БМП, мотоцикл, квадроцикл і радіолокаційні станції.

«Прапороносці біжать кудись із прапором»: поблизу Борової росіяни шукають альтернативу «Старлінкам»
«Прапороносці біжать кудись із прапором»: поблизу Борової росіяни шукають альтернативу «Старлінкам»

На Лиманському напрямку тривають ворожі спроби інфільтрації, особливо багато «прапороносців».

Володимир Зеленський: Комбінований російський удар був спеціально прорахований на енергетику
Володимир Зеленський: Комбінований російський удар був спеціально прорахований на енергетику

Комбінований російський повітряний удар по Україні вночі 17 лютого був спрямований на енергетичні об’єкти.

Головнокомандувач ЗСУ нагородив десантників і бійців зі штурмових підрозділів
Головнокомандувач ЗСУ нагородив десантників і бійців зі штурмових підрозділів

Генерал Олександр Сирський під час роботи в Південній операційній зоні нагородив військовослужбовців штурмових і десантно-штурмових підрозділів.

«Іскандери», Х-101, «Шахеди»: чим росія била по Україні вночі
«Іскандери», Х-101, «Шахеди»: чим росія била по Україні вночі

У ніч на 17 лютого противник атакував 25 ракетами та 396 безпілотниками.

«Ситуація змінюється кожну хвилину, годину» — інтенсивність атак ворога в Мирнограді не знижується
«Ситуація змінюється кожну хвилину, годину» — інтенсивність атак ворога в Мирнограді не знижується

На Покровському напрямку, в Мирнограді, не фіксують критичного зниження активності ворога. Атакує піхота за підтримки дронів та артилерії.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Снайпер

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Кулеметник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Водій категорії C, D (військова техніка)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Номер обслуги

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---