Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Верховна Рада закликала держави, які є членами ЄС, підтримати надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до Європейского Союзу.
Про це повідомляється на сайті ВР України.
315 народних депутатів проголосували за це рішення, не голосували – 67. Мова про «Постанову про Звернення Верховної Ради України до держав-членів Європейського Союзу та інституцій Європейського Союзу щодо підтримки надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС».
Верховна Рада звернулась до національних парламентів, урядів держав-членів та інституцій Європейського Союзу і закликала підтримати прагнення України щодо визнання її європейської перспективи шляхом надання статусу країни-кандидата на вступ до ЄС під час саміту Європейської ради 23-24 червня.
Набирає чинності Постанова з дня її ухвалення.
Менше ніж за тиждень понад 500 людей подали заявки на різноманітні IT-вакансії «Структури цифрової трансформації».
У ніч на 6 квітня Сили оборони України уразили нафтовий термінал «Шесхарис» та літак-амфібію Бе-12 противника.
Дрони атакували російський фрегат «Адмірал Макаров».
На Слов’янському напрямку тривають інфільтрації ворожих піхотинців та масові атаки безпілотників.
У понеділок, 6 квітня, президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь військового командування щодо ситуації на фронті.
Такелажник, військовослужбовець
від 20500 до 20500 грн
Городок (Житомирська обл.)
Військова частина А2192
Начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла зв’язку
від 20000 до 24000 грн
Хмельницький
Військова частина А1056
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….