Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Дайджест АрміяInform: топпублікації про життя українського війська

24 Грудня 2019

Інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform уперше презентує своїм читачам Дайджест найцікавіших публікацій про те, як і чим живе українське військо.

Це новий інформаційний продукт, який насичений короткими оглядами, статями, інфографікою, порадами для тих, хто носить чи носив військовий однострій. Дайджест, друкований варіант якого поширюватимуть серед українських військовослужбовців, а всі інші охочі зможуть з ним ознайомитися у веб-версії, включає публікації різної тематики, що дає змогу кожному віднайти корисний саме для нього контент. Родзинкою нового друкованого інформаційного продукту є QR- коди, з допомогою яких через мобільний смартфон можна перейти на сайт АрміяInform саме в ту рубрику, яка вас зацікавила.

Завантажити дайджест

Колективу інформаційного агентства важлива ваша думка про Дайджест, тому просимо залишати свої коментарі на сайті, фейсбук-спільноті у спеціальній рубриці з зауваженнями та побажаннями.

До 16 лютого включно ви зможете залишити свою думку про друкований продукт АрміяInform. Наступні наші випуски будуть ще цікавішими та кориснішими для нашого читача!

Чи сподобався вам дайджест. Оцініть його за 5-ти бальною шкалою

Залишайте свої відгуки у коментарях: