ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Донеччині судитимуть стрільця російського незаконного збройного формування

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Грудня 2020, 10:36

Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури слідчими Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях завершено досудове розслідування стосовно мешканця м. Маріуполя, який обвинувачується в участі у терористичній організації.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

«У серпні 2014 року чоловік, перебуваючи у м. Донецьку, вступив до складу незаконного збройного формування РФ – батальйону «Восток» та, обіймаючи посаду стрільця, упродовж 4 місяців брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України в районі с. Піски Ясинуватського району», – йдеться у повідомленні.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція частини першої статті 258-3 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна або без такої.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог хотів дійти до Костянтинівки прикриваючись туманом та дощем, проте потрапив під «вибухові опади»

Ворог хотів дійти до Костянтинівки прикриваючись туманом та дощем, проте потрапив під «вибухові опади»

Російські штурмовики намагаються просунутися на Костянтинівському напрямку, використовуючи несприятливі для української аеророзвідки погодні умови.

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» оприлюднили кадри своєї бойової роботи, де загалом було ліквідовано близько 50 окупантів.

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

У Бельгії фіксують зростання кількості «невідомих» дронів над об’єктами оборонної компанії Thales Belgium, одного з найбільших виробників систем ППО в Європі. Керівництво компанії закликає владу терміново змінити законодавство, яке наразі забороняє збивати такі безпілотники.

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

Російське командування продовжує гнати своє «гарматне м’ясо» на виконання завдань, попри серйозні поранення.

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Безпілотник ДШВ уразив ціль у тилу росіян. Команда SKY STRIKE Unit змогла пролетіти FPV-дроном понад 40 кілометрів, обійти РЕБ, залетіти в окуповане Курахове і там підірвати КАМАЗ. Наразі «кілзона» групи безпілотних систем 7 корпусу швидкого реагування ДШВ складає 15–20 км.

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох зрадників із тимчасово окупованої Луганщини, які воювали проти України у складі російських угруповань, засуджено до 15 років позбавлення волі. Причому одного з них, за даними слідства, власні побратими кинули на позиціях під час втечі.

ВАКАНСІЇ

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Танкіст

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Рульовий-мотоpист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій

від 20500 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

--- ---