Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Сьогодні зі збірного пункту Івано-Франківського обласного військкомату урочисто відправили до війська 29 юнаків. Спочатку вони опановуватимуть первинну військову підготовку на Львівщині в одному з навчальних центрів, далі – поповнять військові частини Збройних Сил.
В урочистих проводах юнаків на строкову службу взяв участь заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Івасик, представники міської влади, духовенства, ветерани АТО, а також родичі майбутніх захисників України.
Як повідомили у військовому комісаріаті, загалом цієї осені Прикарпаття направить до війська та інших силових структур України 415 хлопців.
– Учора відбулась перша відправка 80 прикарпатців до лав Збройних Сил нашої країни, – повідомив військовий комісар Івано-Франківського облвійськкомату полковник Володимир Ярмошук. – Упевнений, що вся наша молодь гідно та чесно виконуватиме конституційний обов’язок, а за бажанням – підпише військовий контракт.
Зі свого боку Василь Івасик наголосив, що область готова до осінньої призовної кампанії та вже закупила достатню кількість IFA-тестів.
– Тестування призовників відбуватиметься за день до відправки у війська, а в разі виявлення позитивних результатів – юнаків перевірятимуть ще й PLR-тестами, – зазначив заступник голови Івано-Франківської ОДА.
Варто додати, що з 415 призваних до війська прикарпатців 240 служитимуть строкову у ЗСУ, інші – в Національній гвардії України, Державній прикордонній службі України та Державній спеціальній службі транспорту.
Фото Юлії Гамми
@armyinformcomua
Дороги у прифронтових регіонах на сьогодні — це вже не просто шляхи, а справжні лінії життя.
Увечері рф завдала удару по санаторію в Павлоградському району, поранення зазнав чоловік.
27 літ земного буття судилося прожити Віктору Кутюку — колишньому молодшому інспектору відділу охорони Житомирської виправної колонії № 4.
Кремлівський диктатор Володимир Путін вже розпочав Третю світову війну, і єдиною відповіддю на це може бути лише інтенсивний військовий та економічний тиск.
Двоє людей загинули, ще четверо зазнали поранень внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю та Запорізькому району.
Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 923 цілі противника.
Розвідник розвідувального взводу
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Бойовий медик взводу
від 20100 до 120100 грн
Дніпро
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….