ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

15 нагород, зокрема чотири золоті медалі, завоювали армійські спортсмени на чемпіонаті України з велоспорту

Новини Спорт
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Жовтня 2020, 16:40

У Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони завершився чемпіонат України з велоспорту на треку. Про це повідомляє АрміяInform.

Як повідомляла АрміяInform, участь у змаганнях взяли близько 260 спортсменів, які представляли понад два десятки команд з різних областей і міст країни. Приємно зазначити, що вдало виступили на цих відбіркових змаганнях на чемпіонат Європи представники армійської школи велоспорту. У підсумку вони завоювали 15 нагород у різних категоріях і видах змагань. Зокрема, чемпіонами України стали: Остап Сулковський (командна гонка переслідування, юнаки), Анна Луцик (кейрін, юніорки), Назар Шишлик (командний спринт, юніори), а працівник ЗСУ Тадей-Іван Чебанець став двократним чемпіоном України серед чоловіків з командного спринту і спринту. Срібло на рахунку: Юлії Паньків (командний спринт, жінки), Анни Луцик (командний спринт та гіт 200 м з ходу, юніорки), Остапа Сулковського й Михайла Курляка (командний спринт, юнаки), Владислава Щербаня (групова гонка, чоловіки). Бронзові нагороди у скарбничці: Юлії Паньків (командна гонка переслідування 4 км, жінки), Георгія Антоненка (командний спринт, юнаки), Остапа Сулковського (кейрін, юнаки), працівника ЗС України Тадея-Івана Чебанеця (гіт 200 м з ходу, чоловіки) та Анни Луцик (гіт 200 м з ходу, юніорки).

Вже незабаром, 8–13 жовтня, в Італійському місті Фьоренцуола-д’Арда відбудеться чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів. Тож тримаймо кулаки за наших. А за місяць – чемпіонат Європи серед дорослих у болгарському Пловдиві.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Охоронник

від 43000 до 48000 грн

Київ

Служба безпеки України

Сапер окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Діловод, фахівець з документообігу

від 15500 до 15500 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

--- ---