ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Миколаївський бронетанковий завод достроково виконав замовлення з ремонту і модернізації БРДМ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Вересня 2020, 14:30

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», яке входить до складу державного концерну «Укроборонпром», достроково виконало державне оборонне замовлення на ремонт та модернізацію БРДМ-2Л1. У рамках контракту замовник отримав близько 50 броньованих розвідувально-дозорних машин. Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

У процесі модернізації фахівці підприємства покращили тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2. Зокрема, було змінено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, а також встановлено тепловізори та сучасні засоби зв’язку і навігації, які відповідають стандартам НАТО.

– Хочу наголосити, що колектив підприємства виконав замовлення достроково навіть у досить жорстких умовах роботи – на карантині. Попри всі фейки про нібито заблоковані рахунки підприємства та зриви термінів договорів – факти говорять самі за себе! Миколаївський бронетанковий завод справно працює, незважаючи на фактор пандемії коронавірусу і стабільно забезпечує військові підрозділи ЗС України якісною бронетанковою технікою», – заявив директор підприємства Юрій Кравченко.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Україна готує наступні зустрічі у США з командою Дональда Трампа — Володимир Зеленський

Україна готує наступні зустрічі у США з командою Дональда Трампа — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Київ готує новий раунд перемовин у Сполучених Штатах.

Наземний роботизований брухт — на Запоріжжі уразили ворожий нелітаючий дрон

Наземний роботизований брухт — на Запоріжжі уразили ворожий нелітаючий дрон

Бійці батальйону безпілотних систем «Роніни» 65-ї механізованої бригади знищили російський НРК, гармату та піхоту.

Жителька Краматорську отримала строк за роботу на ворога

Жителька Краматорську отримала строк за роботу на ворога

Прокурори домоглись реальної міри покарання для жінки, яка поширювала дані про перебування Сил оборони у прифронтовому Краматорську.

Без шансів на вогонь: дронарі знищили позицію з крупнокаліберним ДШК

Без шансів на вогонь: дронарі знищили позицію з крупнокаліберним ДШК

На Північному напрямку українські прикордонники виявили й знищили замасковану ворожу техніку та крупнокаліберний кулемет ДШК, ліквідувавши чергову спробу окупантів непомітно посилити вогневі позиції.

«Рись» у тумані: 31-ша бригада вперше евакуювала пораненого за допомогою НРК

«Рись» у тумані: 31-ша бригада вперше евакуювала пораненого за допомогою НРК

31-ша окрема механізована бригада вперше евакуювала пораненого наземним роботом «Рись»: боєць провів 20 днів на позиції після удару FPV.

Прийшов до війська, як кінолог, а зараз керує наземними дронами — історія бійця «Йоди»

Прийшов до війська, як кінолог, а зараз керує наземними дронами — історія бійця «Йоди»

Боєць прикордонного підрозділу «Фенікс» з позивним «Йода» долучився до війська як кінолог, на війну потрапив як піхотинець, воював як аеророзвідник, а зараз є оператором НРК — доправляє до наших позицій боєприпаси, провізію та дрони.

ВАКАНСІЇ

Водій-зв’язківець (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Оператор БпАК (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Стрілець

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

--- ---