Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
На Вовчанському напрямку безперестанні штурми. За більш ніж 500 днів оборони міста росіяни втратили тут 15 тисяч лише убитими.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла Руслана Богдан, офіцер відділення комунікації 57 окремої мотопіхотної бригади.
За її словами, ворог активно продовжує штурмові дії, фактично не припиняючи їх з травня 2024 року. Типова тактика росіян це безперервні атаки. Вони штурмують один раз, другий, третій, а коли «піхота дає їм тягла», окупанти відпрацьовують авіацією та артилерією, намагаючись знищувати позиції на відстані.
«Міста немає. Його центр знищений повністю, є тільки кілька будинків на околицях, бої точаться у центрі. Місто, в якому жило майже 50 тисяч людей, повністю зруйновано, бої точаться фактично за підвали. За 500 днів оборони Вовчанська у нас підтверджених 15 тисяч саме знищених росіян», — розповіла офіцер відділення комунікації 57 окремої мотопіхотної бригади.
В першому ешелоні ворожої піхоти йдуть, зауважила Богдан, переважно колишні ув’язнені. За взяття Вовчанська їм обіцяють повну амністію, а також видалити всю кримінальну історію.
«З одного боку їм обіцяють амністію, а з іншого прямо кажуть про те, що якщо ви зараз туди не підете, ми вас застрелимо. Це неодноразово ми чули від полонених. Відповідно, звідти й кадри, як вони переступають через тіла своїх побратимів, просто ходять по трупах», — зазначила Руслана Богдан.
Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку ворожі штурмовики постійно йдуть вперед. Все тому, що російські командири створили безперестанний конвеєр смерті для своїх солдатів. Їх буквально штовхають на смерть.
@armyinformcomua
Поблизу Покровська воїни 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської напередодні Нового року спалили російські автівки, квадроцикли, НРК, артилерію, бронетехніку, міномети й ворожу піхоту.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» видовищно привітали всіх українців з Новим роком.
Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.
Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.
Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.
Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.
Льотчик-штурман вертольоту екіпажу
від 50000 до 50000 грн
Ужгород
Харківська окрема авіаційна ескадрилья
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…