ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Данії стартувала українська військова місія з поширення досвіду протидії дронам

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Вересня 2025, 14:12

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що українські військові розпочали у Данії місію з поширення досвіду протидії дронам. Її результати можуть стати основою для створення нової європейської системи захисту від БПЛА — так званої «Стіни дронів».

Про це Володимир Зеленський написав на своїй сторінці.

«Наші військові розпочали розгортання в Данії місії для поширення українського досвіду захисту від дронів. Хлопці прибули для участі у спільних із партнерами навчаннях, які можуть стати основою для нової системи протидії російським і будь-яким іншим дронам», — зазначив Президент.

За його словами, український досвід, фахівці та технології можуть стати ключовим елементом майбутньої європейської «Стіни дронів» — масштабного проєкту, який гарантуватиме безпеку в небі.

Володимир Зеленський повідомив, що вже отримав перший звіт від команди з Данії та доручив Головнокомандувачу ЗСУ, міністру оборони та секретарю РНБО оперативно працювати з усіма європейськими партнерами, здатними розгорнути подібну систему.

«Результати місії в Данії сформують відповідні рамки для співпраці й з іншими європейськими країнами», — підсумував Глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський повідомив про розвиток співпраці з країнами-союзниками в рамках ініціативи PURL, розповів про досягнуті результати та перспективи.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Учасник агентурної мережі рф, який наводив КАБи на Харків, отримав 15 років

Учасник агентурної мережі рф, який наводив КАБи на Харків, отримав 15 років

Одного з учасників російської агентурної мережі, яка наводила ворожі авіаудари на Харків, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

СБУ знищила два ворожі легкомоторні літаки — «мінус» авіація перехоплення рф

СБУ знищила два ворожі легкомоторні літаки — «мінус» авіація перехоплення рф

Спецпризначенці Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України знищили два ворожі легкомоторні літаки, які окупанти розмістили на аеродромах тимчасово окупованих територій і використовували для збиття українських далекобійних безпілотників.

Міноборони та Бюро міжнародної сертифікації домовились про співпрацю у сфері забезпечення якості

Міноборони та Бюро міжнародної сертифікації домовились про співпрацю у сфері забезпечення якості

Головне управління державного гарантування якості Міністерства оборони України та Бюро міжнародної сертифікації підписали угоду про співробітництво у сфері розвитку національної системи сертифікації та забезпечення якості продукції оборонного призначення.

«Я того вже завалив»: історія «Жокея», який з ножем кинувся на спецназівця ГРУ, коли в нього заклинило автомат

«Я того вже завалив»: історія «Жокея», який з ножем кинувся на спецназівця ГРУ, коли в нього заклинило автомат

Боєць 1-го окремого штурмового полку «Вовки Да Вінчі» із позивним «Жокей», у якого під час бою з російською ДРГ заклинило автомат, а набої та гранати скінчились, вступив у рукопашний бій і ліквідував противника трофейним ножем, затягнувши його через амбразуру.

«Унікальна криворукість» — поранений «орк» хотів позбавити себе страждань, але зазнав цілковитого фіаско

«Унікальна криворукість» — поранений «орк» хотів позбавити себе страждань, але зазнав цілковитого фіаско

На Покровському напрямку українські бійці стали свідками вельми показової сцени з пораненим російським штурмовиком, чиї спроби звести рахунки з життям, щоб позбавити себе страждань, закінчилися цілковитим фіаско.

13 мертвих росіян від ССО, поліція «Лютує» в Торецьку, відбили полонених в окупантів: стрім

13 мертвих росіян від ССО, поліція «Лютує» в Торецьку, відбили полонених в окупантів: стрім

Оператори ССО мінуснули 13 росіян. Група «А» 144 центру Сил спеціальних операцій знову зайшла в тил ворога на півночі Сумщини та знищила противника в бліндажі й на вогневих позиціях. Після цього воїни ССО вирішили заночувати на позиціях ворога й влаштувати там засідку. Після роботи дронів і мінометів наші бійці знищили ще кілька штурмових груп росіян.

ВАКАНСІЇ

Водій категорій B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Механік-водій танка (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 25000 до 125000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Старший навідник (артилерія)

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Біла Церква

Старобільський РТЦК та СП

Головний сержант взводу

від 23000 до 23000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

--- ---