Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Один з найцінніших агентів фсб, який шпигував у лавах Збройних Сил України та готував координати для масштабної ракетно-дронової атаки рф по авіаційній інфраструктурі, засуджений до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це йдеться у повідомленні на сторінці Служби безпеки України.
Зловмисником виявився завербований ворогом очільник квартирно-експлуатаційної служби однієї з бригад Повітряних Сил. «Щоб залучити чоловіка до співпраці, окупанти задіяли його колишню дружину-ексвійськову, яка входить до агентурного апарату фсб у тимчасово захопленому Мелітополі», — йдеться у повідомленні.
Як встановило розслідування, зрадник готував координати для атаки на оперативні аеродроми та логістичні бази техобслуговування бойових літаків ЗСУ.
Військові контррозвідники СБУ завчасно викрили російського «крота» та затримали його на Львівщині влітку цього року. Під час обшуку у нього вилучено смартфон із доказами злочинів та незареєстрований автомат Калашникова.
Паралельно СБУ провела комплексні заходи для убезпечення локацій Сил оборони.
На підставі зібраних доказів суд визнав агента винним у державній зраді та незаконному поводженні зі зброєю. Раніше, у червні 2025 року, його дружині-агентці фсб було заочно повідомлено про підозру за держзраду.
Як повідомляла АрміяInform, СБУ викрила ворожого агента, завербованого одразу двома співробітниками фсб.
@armyinformcomua
Російські війська завдали удару по Краматорську на Донеччині. Ціллю стала житлова багатоповерхівка. За попередніми даними, поранено щонайменше четверо людей.
СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.
До 40 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару по Дніпру.
На Слов’янському напрямку найактивніший наступ противника поблизу міста Сіверська. Окупанти не жаліють не лише власну піхоту, а й дронарів.
За оновленою інформацією, кількість постраждалих внаслідок російської атаки зросла до 27 осіб. На жаль, четверо людей загинули. Рятувальники повідомляють, що всі осередки займання на місці удару вже ліквідовано.
Відповідну угоду підписали Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс. Документ передбачає створення спільних виробничих ліній на території обох країн і фінансування з боку Нідерландів.
від 25000 до 75000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….