ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Більше 2000 військовозобов’язаних пройдуть навчальні збори на Миколаївщині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Серпня 2019, 13:20

28 серпня розпочалися навчальні збори з бригадою територіальної оборони Миколаївської області.

До навчальних зборів залучено понад 2000 військовозобов’язаних, які на базі управління бригади та 6 окремих батальйонів будуть виконувати завдання за призначенням.

Протягом десяти днів солдати, сержанти, офіцери Миколаївського обласного та районних військових комісаріатів, інструктори різних військових частин пройдуть  усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки. Також буде проведено курс психологічної підготовки з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами різних завдань.

До навчальних зборів залучаються і військовозобов’язані з досвідом бойових дій, і ті, хто не служив у бойових підрозділах, проте за станом здоров’я та морально-діловими якостями здатні виконувати поставлені завдання.

– На сьогодні також проводиться активна робота щодо укладання контрактів із резервістами, – зазначив командир окремої бригади територіальної оборони полковник Герман Краузе. – Ми розглядаємо зазначену категорію військовослужбовців як пріоритетну для комплектування ними частин Збройних Сил України.

Також учасники зборів отримають практичний досвід щодо організації охорони та оборони важливих об’єктів Миколаївщини, патрулювання та інженерного обладнання позицій.

Для резервістів у центрі Миколаєва був розгорнутий табір, де в повному обсязі підготовлено приміщення для проживання бійців, обладнана їдальня, місце для прийняття душу, кінотеатр та інші приміщення для забезпечення комфорту військовозобов’язаних.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер 2 кат. розрахункової групи

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

--- ---