Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Станом на ранок 29 липня за добу в Дніпропетровській області внаслідок російських обстрілів чотири людини загинули, ще 8 — дістали поранення.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Зокрема, вночі російська армія завдала ракетного удару по Кам’янському. Частково зруйнована триповерхова будівля, що не експлуатувалася. Поряд — пошкоджені медзаклади: пологовий та відділення міської лікарні.
Загинули двоє людей. П’ятеро постраждалих: дві жінки у важкому стані, зокрема вагітна, ще троє пацієнтів у стані середньої тяжкості.
«Нікопольщина була під ударами артилерії та БПЛА. Противник поцілив по Марганецькій, Покровській громадах та Нікополю. Побиті машини. Пошкоджені 5 приватних будинків і 2 господарські споруди», — йдеться в повідомленні.
Крім того, через вечірні атаки на Нікополь та Марганець пошкоджені 3 приватні будинки, 2 господарські споруди, гараж. Понівечені розважальний заклад, магазин, адмінбудівля, інфраструктура та лінія електропередач. Зайнялася автівка.
«Продовжувалися атаки й на Синельниківський район. Агресор бив по Межівській, Дубовиківській і Слов’янській громадах. Застосовував FPV-дрони і КАБ. Загинула одна людина, ще двоє постраждали», — повідомив начальник Дніпропетровської ОВА.
За його словами, пошкоджені 4 приватні оселі, адмінбудівля, магазини, АЗС, авто. Виникли пожежі.
«За уточненою інформацією, ввечері ворог вдарив КАБами по Великомихайлівській громаді. Загинула 75-річна жінка. Постраждав 68-річний чоловік. Понівечений приватний будинок», — додав Сергій Лисак.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 29 липня росіяни атакували один з пенітенціарних закладів Запорізької області, внаслідок чого 16 людей загинули, 35 — зазнали поранень.
@armyinformcomua
На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.
Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.
Військовослужбовцю Антону з позивним «Череп» 23 роки. Зазнавши поранення під час російського обстрілу району Північна Салтівка у Харкові, він заприсягнувся помститися і попри початкову відмову ТЦК зрештою уклав «Контракт 18‒24».
Від початку доби на фронті відбулося 108 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що призвів до загибелі людини.
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…