ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Від початку перемир’я незаконні збройні формування не застосовували важке озброєння – СЦКК

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Серпня 2020, 10:06

Протягом трьох тижнів, від початку дії перемир’я на Донбасі, російські окупанти не застосовували важке озброєння.

Про це інформує пресцентр штабу ООС із посиланням на українську сторону СЦКК.

«Упродовж трьох тижнів, відколи вступив в дію режим тиші, не було бойових втрат та поранень. За даними наших спостерігачів, лише на деяких ділянках відмічалися поодинокі неприцільні постріли з боку НЗФ ОРДЛО, здебільшого зі стрілецької зброї. За увесь цей період жодного разу не зафіксовано застосування противником важкого озброєння. У деяких випадках незаконні збройні формування ОРДЛО за підтримки Російської Федерації вдаються до інженерного обладнання позицій у бік наших підрозділів, що є також порушенням існуючих домовленостей», – йдеться у повідомленні.

За даними СЦКК, найбільш провокативні факти покращення інженерного обладнання противником зі спробою просування у бік опорних пунктів Об’єднаних сил зафіксовано поблизу тимчасово окупованих населених пунктів Золоте-5, Широка Балка та Ужівка у бік українських позицій біля Хутора Вільний, Новгородське та Водяне.

Про усі провокації з боку російських окупантів українська сторона СЦКК щоденно інформує СММ ОБСЄ.

Водночас українська сторона СЦКК наголошує, що від 27 липня, з моменту вступу у дію «режиму тиші», не було жодного факту порушення з боку підрозділів Об’єднаних сил.

«Українські воїни повною мірою дотримуються всеосяжного режиму припинення вогню, тим самим формують необхідні передумови з просування мирного процесу», – зазначили в СЦКК.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

Ворог завдав удару ФАБом по Словʼянську: загинула людина

Ворог завдав удару ФАБом по Словʼянську: загинула людина

28 грудня 2025 року о 10:22 окупанти скинули авіабомби ФАБ-250 з УМПК на Словʼянськ, унаслідок атаки загинула одна людина, чотирьох поранено.

«Важливо продовдувати тиск на росію»: Президент прокоментував масовані обстріли та дипломатичну роботу

«Важливо продовдувати тиск на росію»: Президент прокоментував масовані обстріли та дипломатичну роботу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нині тривають одні з найактивніших дипломатичних днів року, і до Нового року можуть бути ухвалені важливі рішення щодо України. Водночас, за його словами, результат залежить від готовності міжнародних партнерів посилювати підтримку та тиск на росію.

Ворог завдав удару по Херсону: є влучання у житлові будинки, постраждала одна людина

Ворог завдав удару по Херсону: є влучання у житлові будинки, постраждала одна людина

Сьогодні вранці, 28 грудня, внаслідок ворожого обстрілу одного з районів Херсону виникли пожежі за різними адресами.

Унаслідок ворожих атак на Дніпропетровщині поранено двох людей, пошкоджено оселі

Унаслідок ворожих атак на Дніпропетровщині поранено двох людей, пошкоджено оселі

Учора, 27-го грудня, ворог атакував Нікопольський район понад шість десятків разів. Застосовував FPV-дрони та важку артилерію.

ВАКАНСІЇ

Кухар в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Оператор-майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Стрілець

від 20500 до 21500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Фельдшер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Водій відділення морської піхоти (категорія B, C)

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---