ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Покровському напрямку ворога атакував 48 разів — Генштаб ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 18 Липня 2025, 7:07

Загалом від початку цієї доби відбулося 131 бойове зіткнення. Українські захисники рішуче дають відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.

Оперативна інформація станом на 22:00 17 липня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

Сьогодні російські війська завдали одного ракетного та 62 авіаційні удари, застосувавши дві ракети та скинувши 90 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили 1249 дрони-камікадзе та здійснили 4280 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках з початку доби українські воїни відбивали 11 штурмових дій окупантів, три боєзіткнення тривають дотепер.

На Південно-Слобожанському напрямку противник дев’ять разів штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Вовчанськ, Зелене та Стариця, досі триває два боєзіткнення. Ворог завдав авіаударів по районах населених пунктів Окіп, Борщова, Вовчанськ, Чугунівка.

На Куп’янському напрямку агресор проводив наступальні дії в районах населених пунктів Куп’янськ, Зелений Гай, Нова Кругляківка та в напрямку Піщаного. Українські захисники вже зупинили три ворожі атаки, ще один бій триває.

На Лиманському напрямку російські загарбники 18 разів атакували позиції Сил оборони поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Греківка, Карпівка, Зелена Долина, Колодязі, Серебрянка та у бік Шандриголового, сім боєзіткнень тривають.

Три ворожі штурми відбили українські захисники на Сіверському напрямку — окупанти намагалися просуватися в районі Григорівки та в напрямку Виїмки.

На Краматорському напрямку ворог 11 разів штурмував наші позиції в районах населених пунктів Часів Яр, Ступочки, Біла Гора та Предтечине.

На Торецькому напрямку сім разів росіяни йшли в наступ на позиції українських підрозділів в районах Щербинівки, Олександро-Калинового, Петрівки, Русиного Яру та в напрямку Плещіївки, всі боєзіткнення на напрямку вже завершено.

На Покровському напрямку від початку доби окупанти 48 разів намагалися просунутися на позиції українських підрозділів. Противник атакував у районах населених пунктів Полтавка, Попів Яр, Родинське, Новоторецьке, Миролюбівка, Новоекономічне, Лисівка, Новоукраїнка, Звірове, Удачне, Муравка, Олексіївка та в напрямку Покровська й Новопавлівки. Досі тривають три боєзіткнення.

За попередніми даними, сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено 231 окупант, із них 130 – безповоротно. Також українські воїни знищили танк, три бойові броньовані машини, три автомобілі, три мотоцикли, дві гармати, 18 БПЛА, один термінал супутникового зв’язку та п’ять антен управління БПЛА; пошкоджено танк, п’ять гармат та два мотоцикли окупантів.

На Новопавлівському напрямку ворог 12 разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Піддубне, Зірка, Темирівка, Мирне, Воскресенка, Вільне Поле, Шевченко. Два боєзіткнення тривають досі.

На Гуляйпільському, Оріхівському та Придніпровському напрямках ворожих атак не зафіксовано, проте ворог завдав авіаударів по Білогір’ю, Степногірську та Ольгівці.

«Сьогодні варто відзначити воїнів 140-го окремого розвідувального батальйону Морської піхоти та 105-ої окремої бригади територіальної оборони, які ефективно нищать ворога.

Слава українським захисникам і захисницям! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштаба ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, Покровський та Лиманський — у Генштабі ЗСУ назвали найгарячіші напрямки.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Мінус Zala, «Ланцет» і Mavic: захисники показали майстер-клас із зачистки неба

Мінус Zala, «Ланцет» і Mavic: захисники показали майстер-клас із зачистки неба

Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продемонстрували комплексну роботу з ураження ворожих цілей на двох фронтах — у небі та на землі.

Від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 138.

Дводенний заплив каналізацією, галюцинації й полон: фінал «підземного десанту» рф

Дводенний заплив каналізацією, галюцинації й полон: фінал «підземного десанту» рф

Двоє російських військових із позивними «Скаут» і «Давлєт» здалися в полон бійцям 12-ї окремої бригади спеціального призначення «Азов». Вони розповіли, як командування змусило їх повзти каналізаційною трубою дві доби лише заради пропагандистського фото з російським прапором.

Володимир Зеленський і Емманюель Макрон узгодили ключові кроки щодо миру та гарантій безпеки

Володимир Зеленський і Емманюель Макрон узгодили ключові кроки щодо миру та гарантій безпеки

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Франції Емманюелем Макроном.

«Колонами зайти не можуть» — на Харківщині росіяни зробили ставку на «дронову війну»

«Колонами зайти не можуть» — на Харківщині росіяни зробили ставку на «дронову війну»

На Південно-Слобожанському напрямку ситуація дуже динамічна. Ворог намагається воювати дронами — атакує ними позиції, робить засідки.

Росіяни вдарили по багатоповерхівці у Краматорську: є поранені

Росіяни вдарили по багатоповерхівці у Краматорську: є поранені

Російські війська завдали удару по Краматорську на Донеччині. Ціллю стала житлова багатоповерхівка. За попередніми даними, поранено щонайменше четверо людей.

ВАКАНСІЇ

Тестувальник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

військова служба в ТрО ЗСУ солдати, сержанти, офіцери. 126 Об ТрО

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

--- ---