ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«За рахунок піхоти, яку женуть на убій» — на Новопавлівському напрямку посилився тиск «живою силою»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Липня 2025, 16:16
Ілюстративне фото

На Новопавлівському напрямку майже зникла важка «броня» і техніка. Їхня кількість — мінімальна. Натомість, на напрямок перекидають велику кількість ворожих піхотинців.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Сергій Волков, військовослужбовець 110 бригади.

За його словами, росіяни зараз перегрупувалися задля того, щоб тиснути. Оскільки у них не виходить на Покровському напрямку, вони перекинули суттєві сили на Новопавлівський. Задача все та ж — захопити південь Донецької області. Ворожу піхота, яка йде хвиля за хвилею, бійці 110-ї бригади нищать безпілотниками.

«На жаль просування є. Але ми і суміжники робимо все можливе задля того, щоб це просування зменшувати. Відповідно, величезна кількість FPV-дронів, бомберів, мінування і так далі. Прям страждають вони від наших дій. Але десь у них виходить, на жаль, закріпитися. За рахунок піхоти, яку вони просто на забій женуть. Тому на жаль є сірі зони», — розповів військовослужбовець 110 бригади.

Ще напередодні противник багато атакував мотоциклами. Проте такі атаки все ж припинили різноманітними інженерними рішеннями й дистанційним мінуванням. Готують зараз подарунки й для малих штурмових груп.

«Тут для них будуть сюрпризи. Це наші інженерні секрети. І повірте, в потужних обсягах ми ці сюрпризи розставляємо», — зазначив Сергій Волков.

Як повідомляла АрміяInform, на Оріхівському напрямку інтенсивність ворожих атак зменшилася на 10 відсотків. У противника відзначається певний дефіцит кадрів. В атаки відправляють навіть інженерів БПЛА.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

ВАКАНСІЇ

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Механік авто

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Водій, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Психолог батальйону

від 30000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина 3035 НГУ

--- ---