Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Перший заступник міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч з представниками Посольства США в Україні.
Про це інформує Міністерство оборони України.
Під час зустрічі чинний аташе з питань оборони при Посольстві США генерал-майор Кіт Філліпс, дипломатична місія якого добігає кінця, познайомив керівництво Міністерства оборони України зі своїм новопризначеним наступником — бригадним генералом Бредом Ніколсоном.
«Хочу відзначити вашу роль у зміцненні партнерських відносин США та України. Дякую за сприяння у відбитті російської агресії та захисті українського суверенітету та незалежності», — подякував Кіту Філліпсу перший заступник міністра оборони Сергій Боєв.
Під час зустрічі українська та американська сторони обговорили поточну роботу команд та погодилися щодо важливості пошуку точок дотику для взаємовигідної співпраці. Американський аташе відзначив розвиток українського ОПК та рівень його якісного масштабування.
Сергій Боєв з командою ознайомили бригадного генерала Бреда Ніколсона з критичними потребами Сил оборони для захисту цивільного населення та українських населених пунктів. Заступник міністра заявив, що український ОПК готовий та розраховує на розвиток спільних проєктів з американськими оборонними компаніями.
«США виробляє унікальну зброю, яка продемонструвала свою ефективність в цій війні. Україна зацікавлена в продовженні її використання та отримання як у вигляді військової допомоги, так і закупівлі або спільному виробництві», — наголосив Сергій Боєв.
Сторони домовилися продовжувати тісну співпрацю та шукати шляхи для досягнення сталого і справедливого миру в Україні.
Як повідомляла АрміяInform, під час візиту до Латвії заступник міністра оборони України Валерій Чуркін обговорив з міністром оборони Латвії Андрісом Спрудсом посилення спроможностей Сил оборони України.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Франції Емманюелем Макроном.
На Південно-Слобожанському напрямку ситуація дуже динамічна. Ворог намагається воювати дронами — атакує ними позиції, робить засідки.
Російські війська завдали удару по Краматорську на Донеччині. Ціллю стала житлова багатоповерхівка. За попередніми даними, поранено щонайменше четверо людей.
СБУ затримала в Чернівцях російського агента, який коригував ракетні удари по місту та відкрито радів загибелі цивільних.
До 40 людей зросла кількість постраждалих внаслідок російського ракетного удару по Дніпру.
На Слов’янському напрямку найактивніший наступ противника поблизу міста Сіверська. Окупанти не жаліють не лише власну піхоту, а й дронарів.
від 20000 до 24000 грн
Хмельницький
Військова частина А1056
від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….