Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Російська федерація цієї ночі здійснила наймасштабнішу атаку дронами по Україні від початку повномасштабної війни, запустивши 355 ударних безпілотників, переважно «Шахеди», а також 9 крилатих ракет. Президент України Володимир Зеленський заявив, що такі дії, які не мають військового сенсу, а лише політичний — демонстрацію зневаги до світу — свідчать про відчуття повної безкарності кремля і вимагають жорсткої відповіді у вигляді посилення тиску та санкцій.
Про це Глава держави повідомив на своїй офіційній сторінці.
Володимир Зеленський розповів, що всю ніч працювали українські сили захисту неба та рятувальники. «Російська армія застосувала проти наших міст і громад найбільшу кількість дронів від початку повномасштабної війни. 355 ударних безпілотників, більшість з яких — „шахеди“. Також було 9 крилатих ракет. На жаль, є поранені люди та ураження цивільної інфраструктури», — зазначив Президент.
Географія удару цієї ночі була надзвичайно широкою — від Чернігівщини до Хмельниччини, від Харківської області до Одеської. Це була вже третя ніч поспіль комбінованого російського терору з використанням ударних дронів та ракет.
Президент наголосив, що такі дії агресора не мають жодного значного військового сенсу, але несуть глибокий політичний підтекст. «Тільки відчуття повної безкарності може дозволяти росії завдавати таких ударів та ще й постійно збільшувати масштаб… Таким чином путін демонструє, наскільки він зневажає світ, який витрачає більше зусиль на „діалог“ із ним, ніж на тиск», — підкреслив Володимир Зеленський.
На його переконання, поставити росію в рамки можливо лише силою. «Як і будь-якого злочинця, росію можна поставити в рамки тільки силою. Тільки завдяки силі — силі Сполучених Штатів, силі Європи, силі всіх націй, які поважають життя, — можна досягти повного припинення цих ударів і реального миру», — заявив Глава держави.
Він закликав до адекватної відповіді на ескалацію з боку рф: «На збільшення російських ударів варто відповідати збільшенням санкцій. На ігнорування росією дипломатії та відмову навіть від припинення вогню треба відповідати блокуванням російських фінансів і торгівлі російською нафтою». Президент подякував усім у світі, хто просуває саме такий сильний порядок денний.
«росія повинна завершити цю свою війну. А щоб це сталося, треба позбавити ресурсів їхнє бажання воювати», — підсумував Володимир Зеленський.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 26 травня ворог здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням 364-х засобів повітряного нападу противника: 9 крилатих ракет повітряного базування Х-101 із літаків стратегічної авіації Ту-95МС, 355 ударних БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.
@armyinformcomua
Протягом минулої доби російські війська 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Внаслідок атак одна людина загинула, ще 11 дістали поранення. Найбільших руйнувань зазнали Слов’янськ і Костянтинівка.
Вночі Київ пережив комбіновану атаку в кілька хвиль, ворог застосував дрони і ракети. Росіяни вдарили по житловій забудові і обʼєктах критичної цивільної інфраструктури.
У ніч на 10 жовтня російські війська завдали масованого комбінованого удару по Україні, запустивши 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей, включно з аеробалістичною ракетою «Кинджал».
На Лиманському напрямку, в зоні відповідальності підрозділів К-2, росіяни активізувалися. Намагаються рухатися, просуватися, штурмувати. Проте дронами їм завдають колосальних втрат.
На Донеччині оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій (ССО) провели успішну операцію в населеному пункті Ямпіль, виявивши та знищивши диверсійно-розвідувальні групи противника, які намагалися створити там плацдарм для подальших штурмових дій.
У Збройних Силах України тривають заходи оптимізації органів військового управління. Вони покликані вдосконалити, спростити цю систему та підвищити її ефективність.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…