Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха влаштували справжнє пекло для російських окупантів.
Відео бойової роботи було оприлюднене 12 травня на каналі батальйону.
Спочатку по позиціях ворога відпрацювали. Одна зі схованок росіян була знищена.
Після цього всі окупанти збіглися ще до одного бліндажу. Який і став їх могилою.
«Окупанти навіть не здогадувались, що за ними й далі слідкують. Наші пілоти вилетіли на зустріч ворогу не з порожніми руками, а з подарунком, який буде їх добре зігрівати.
Ми дуже щедрий народ, тому вирішили, що одного привітання буде замало і підготували їм вогняний напій», — прокоментували відео у підрозділі.
Як повідомляла АрміяInform, пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха залишили ворога без харчів на Лиманському напрямку.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.
@armyinformcomua
Протягом листопада 2025 року протиповітряна оборона Cил оборони знищила 9707 повітряних цілей.
Командування 3-го армійського корпусу ЗСУ офіційно спростувало заяви російської пропаганди про нібито захоплення населених пунктів Ставки та Новоселівка на Донеччині.
Головний сержант аеромобільної роти 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Олексій на позивний «Бродяга» нагороджений почесною відзнакою «Кращий сержант Збройних Сил України». Нагороду вручив начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Андрій Гнатов. Воїн пройшов шлях від Бахмута до Курщини, а зараз обороняє Сумщину.
Український зрадник Петро Чалкін з Єнакієвого, який воював на боці російських загарбників і потрапив до рук бійців Сил оборони, розповів, як його поранені поплічники буквально божеволіли без необхідної медичної допомоги.
Окупаційні російські війська вранці 1 грудня завдали ракетного удару по Дніпру.
Президент України Володимир Зеленський поінформував фінського колегу Александра Стубба про вчорашню роботу української делегації в Америці.
від 20100 до 120000 грн
Михайлівці, Вінницька область
від 20000 до 50000 грн
Старокостянтинів, Хмельницька область
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….