З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, над якими ніколи не замислювалися раніше. Що робити? Як захиститися? Як…
На Харківському напрямку ситуація в зоні відповідальності 92-ї бригади стабільно контрольована. Активних штурмових дій ворог не проводить. За добу зафіксовані ворожі удари FPV-дронами по позиціях та вогневе ураження артилерією.
Про це в ефірі «Еспресо» розповів Орест Павлисько, командир танкового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.
За його словами, на відтинку відповідальності бригади ворожі штурми — це піші атаки. Важкої броньової техніки, легкої броньованої техніки вже не було досить довгий час. Хіба кілька мотоциклів, які завчасно виявили і знищили на шляху до позицій бригади. Проте активізувалася війна безпілотників.
«У противника дуже сильно розвинені. Важко визнавати, але, на жаль, дуже сильно розвинені розвідувальні БПЛА й ударні дрони. Ми так само розвиваємося, не стоїмо на місці. Але якщо у 2022 році можна було кудись виїхати, провести якусь рекогносцировку пішими групами, то на цей момент така ситуація працює тільки ввечері. Ввечері, на жаль, не дуже роздивишся», — зазначив командир танкового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.
Проте все це грає і проти ворога. Українські БПЛА так само обмежують дії росіян. Все йде до того, що все поле бою перетвориться на війну роботів.
«Не виключаю, що буде просто якась сіра зона. 2-3 кілометри, де не буде помічено ні наших бійців, ні бійців противника. Просто буде повітряна боротьба дронами», — резюмував Орест Павлисько.

Як повідомляла АрміяInform, на Вовчанському напрямку ситуація дуже напружена. Немає механізованих штурмів, проте піхотні та мотоциклетні атаки відбуваються постійно. До того ж на лінії бойового зіткнення спостерігають збільшення радіусу дії ворожих FPV-дронів.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.
@armyinformcomua
Вранці 27 листопада 2025 року на Гуляйпільському напрямку, у Запорізькій області, російські військові холоднокровно розстріляли наших захисників, які перебували у полоні.
Застосунок Резерв+ оновлює дизайн і можливості: невдовзі електронний військово-обліковий документ міститиме фото власника.
Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Діком Схоофом в ході якої сторони обговорили актуальну дипломатичну ситуацію після зустрічей на рівні радників у Женеві та засідання Коаліції охочих.
У Покровську триває операція полку «Скеля». Бійці штурмували, зачистили позиції та ліквідували трьох росіян. Один із них намагався сховатися в бетонній трубі. Коли туди прилетів наш дрон, окупанта викинуло з труби приблизно на десять метрів.
На українсько-румунському кордоні правоохоронці ліквідували схему незаконного виїзду чоловіків.
«Я звичайний чоловік, яких у нас мільйони. Просто намагаюсь якісно робити свою роботу і робити так, щоб якнайбільше хлопців повернулося додому живими та неушкодженими», — говорить Павло на псевдо «Бах», т. в. о. командира інженерно-саперного взводу 2-го мотопіхотного батальйону 58-ї бригади.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, над якими ніколи не замислювалися раніше. Що робити? Як захиститися? Як…